Словаччина залишила лише один перехід на кордоні з Україною

Перехід до Словаччини залишився лише в населеному пункті Вишне-Немецке, але навіт там з ознаками грипу через кордон українців не пустять.

Словаччина з 7 годин ранку 8 листопада закриває всі автомобільні прикордонні переходи з Україною за винятком одного - в населеному пункті Вишне-Немецке - через побоювання щодо поширення вірусу грипу A/H1N1.

Про це повідомив у суботу глава МВС Словаччини Роберт Каліняк.

На КПП у Вишне-Немецке цілодобово перебуватимуть лікарі для надання, в разі потреби, допомозі хворим грипом.

Словацькі поліцейські й прикордонники одержали респіратори, маски та одноразові рукавички.

"Наші прикордонники можуть відмовити у в`їзді на територію Шенгенського простору іноземцям з явними ознаками грипу", - сказав міністр.

При цьому глава МВС Словаччини наголосив, що Братислава наразі не розглядає можливість повного закриття кордону з Україною.

МЗС Словаччини у суботу поширив заяву, в якій закликав громадян країни тимчасово утриматися від поїздок до сусідньої України з огляду на епідемію.

У самій Словаччині, за даними міністерства охорони здоров’я країни, за останній тиждень захворіли грипом 12 тисяч осіб, кількість носіїв вірусу грипу A/H1N1 зросла до 200.

Як відомо, уряд Словаччини 2 листопада закрив два з п'яти прикордонних переходів на словацько-українському кордоні у зв'язку з посиленням епідемії грипу в Україні.

Міністр внутрішніх справ Роберт Калінак оголосив на прес-конференції про закриття переходів між населеними пунктами Вельке Слеменце і Малі Селменці, а також Убла і Малий Березний. Також він не виключив, що у разі подальшого погіршення епідеміологічної ситуації в Україні, Словаччина закриє три переходи, що залишилися.

Нагадаємо, 2 листопада керівник прес-служби МЗС Валерій Джигун заявив, що сусідні держави не закривали кордони з Україною у зв'язку з виявленням у країні хворих на свинячий грип.

Раніше Білорусь підсилила контроль на кордоні через важку епідеміологічну ситуацію в Україні. Пізніше так само вчинила й Росія.

Латвійцям та естонцям уряди цих республік порадили відмовитися від поїздок до України.

Читайте також:

Словаччина закриває кордон з Україною через епідемію грипу

Латвійцям і естонцям порадили відмовитися від поїздок в Україну

Через епідемію грипу Україна втратила 18% іноземних туристів

Росія буде перевіряти на грип всіх приїжджих з України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: