Словенія підримає Україну на шляху до ЄС

Словенія, яка у 2008 році головуватиме в ЄС, готова надавати всебічну підтримку Україні у наближенні до Європейського Союзу.

Прем’єр-міністр Республіки Словенія Янез Янша, перебуваючи з офіційним візитом в Україні, заявив про готовність Словеніі надавати всебічну підтримку Україні у наближенні до Європейського Союзу. Про це він заявив сьогодні під час робочої зустрічі з міністром закордонних справ України Арсенієм Яценюком.

Як повідомляє агентство Уніан, під час зустрічі сторони підтвердили високу зацікавленість у подальшому розвиткові українсько-словенського політичного діалогу, посиленні динаміки двосторонніх контактів на вищому рівні.

У зв’язку з головуванням Словенії в ЄС у першій половині 2008 року словенська сторона підтвердила свою готовність надавати всебічну підтримку нашій країні у наближенні до Європейського Союзу.

Також Я.Янша і А.Яценюк досягнули домовленості щодо налагодження співробітництва з словенським Центром Європейської Перспективи, що має на меті передачу українським міністерствам і відомствам досвіду Словенії з інтеграції до європейських структур.

Сторони також високо оцінили результати проведених у рамках візиту глави Уряду Словенії в Україну IV засідання міжурядової українсько-словенської Комісії з питань торговельно-економічного співробітництва та українсько-словенського інвестиційного бізнес-форуму, участь у якому взяли представники близько 70 провідних словенських компаній.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: