Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сльози на 1 вересня: як налаштувати дитину на початок навчального року

Перед батьками наприкінці серпня стоїть досить непросте завдання.

Після кількох місяців літніх канікул учні знову готуються до навчання. Це повернення має відбутись максимально комфортно, тому морально і фізично готувати дітей до навчального процесу батькам варто було почати заздалегідь, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Школярі проводять останні дні за містом на свіжому повітрі та плавають у басейнах у столиці. За навчанням нібито й скучили, але насправді – за друзями і вчителями. Щодо самих уроків зберігають своєрідне ставлення: "Це буде жах. Але добре, що школа почнеться у четвер, а потім іще один день – і п'ятниця, вихідні!".

Відео1 вересня без сліз: як правильно підготувати дитину до перших шкільних днів

Фахівці застерігають, що для багатьох школярів прощання з літом і свободою на тлі початку осені та обов'язків у школі може бути стресом, котрий виллється у сльози та непослух. Тому вони радять повертати дітей із моря чи заміського відпочинку заздалегідь, бо учням потрібно адаптуватися до шкільного режиму та привчитися рано вставати. Можна навідати школу до першого вересня, аби виник ефект звикання. Не зайвим буде й ненав'язливо нагадати дітям про користь навчання.

Вчителі кажуть, що традиційно важкими вересневі дні будуть для першачків і 5-класників. "У початковій школі вони звикли, що є один учитель. А тут у 5 класі – різні вчителі. Оцінювання в 5 класах в минулому році у нас було тільки з середини жовтня", - розповіла викладач фізики Алла Кравчук.

Налаштувати дітей правильно – завдання не з легких. Батькам треба все зробити так, щоб фізична і моральна підготовка до школи не зіпсувала дітям останніх днів чи навіть годин безтурботного життя на канікулах.

Як уже повідомлялося, міська влада Києва підтримує розширення автономії навчальних закладів та впроваджує принципи педагогічної свободи і творчості. Так, кожен навчальний заклад може самостійно обирати формат проведення свята Першого дзвоника.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Залиште свій коментар

Вибір редакції