Службовці Нацполіції на Київщині розікрали понад 6 млн гривень - ГПУ

Прокуратура виявила додаткові факти привласнення державних коштів.

Під час вчорашніх обшуків керівного складу управління фінзабезпечення та бухгалтерського обліку ГУ Нацполіції в Київській області виявили документи на підтвердження розкрадання понад 6 млн гривень.

Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури України.

"За результатами опрацювання та аналізу виявлених в ході проведених слідчих дій документів встановлено додаткові факти привласнення державних коштів в особливо великих розмірах службовими особами ГУ Національної поліції у Київській області у період з 2012 по 2016 роки, які призначалися для виплати заробітної плати та грошового забезпечення особовому складу ГУ НП в Київській області, шляхом перерахування грошових коштів на банківські рахунки, оформленні на підставних осіб, у тому числі "мертві душі", - йдеться у повідомленні.

Як встановила ГПУ, правоохоронці привласнили понад 6 мільйонів гривень.

Наразі триває досудове розслідування за фактом привласнення державних коштів в особливо великих розмірах держслужбовцями.

Нагадаємо, напередодні, 14 червня, у ГПУ повідомили, що держслужбовці управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУ Нацполіції в Київській області протягом 2015-2016 років привласнили майже 1 мільйон гривень держкоштів, які призначалися для виплати зарплати та грошового забезпечення.

Залиште свій коментар