СМЕ домовилась про продаж 100% телеканалів Студія 1+1 та Кіно Ігорю Коломойському

Бізнесмен Ігор Коломойський вирішив придбати 100% акцій телеканалів 1+1 і Кіно за 300 мільйонів доларів.

Компанія Central European Media Enterprises Ltd. (“CME”) (Nasdaq/Prague Stock Exchange: CETV) сьогодні оприлюднила заяву про домовленість з компанією Harley Trading Limited, яка є власністю Ігоря Коломойського про продаж 100% телевізійних каналів Студія 1+1 та Кіно за суму 300 мільйонів доларів США та приблизно 19 мільйонів доларів США за період оформлення трансакції.

Покупець здійснить перший платіж в сумі 30 мільйонів доларів США до 1 лютого 2010 року, а решта суми буде виплачена по завершенню угоди. Угода має буди завершена в другій половині квітня 2010.

Адріан Сарбу, Президент та CEO компанії CME, прокоментував наступне: “Продаж українських активів є найкращим стратегічним рішенням для компанії CME в сьогоднішніх обставинах. Це дозволить нам сконцентруватись на наших існуючих бізнесах в Європейському союзі та асоційованих країнах. Ця угода дозволить нам бути більш гнучкими з операційної та стратегічної точки зору, підвищити нашу ліквідність та сфокусуватись на розвитку телемовлення, інтернету та бізнес-контенту. Я сподіваюсь на подальшу співпрацю з Ігорем Коломойським, який залишається директором та акціонером CME.”

Ігор Коломойський прокоментував: “Я співпрацював з компанією CME протягом трьох років і я поважаю їх досягнення на українському ринку. Компанія CME створила сильний бренд "Студія 1+1" в Україні та відкрила багато талантів на протязі більш, як 13 років. Я буду продовжувати розвивати телеканали, якими успішно керувала компанія CME в минулому.”

Він також повідомив, що ніяких змін у складі топ-менеджменту каналу не передбачається.

"Ніяких змін у складі топ-менеджменту "1+1" не буде, ми задоволені нинішньою командою на чолі з Олександром Ткаченком. Наше завдання - зробити групу каналів "1+1" успішним комерційним проектом, тому ми готові значно збільшувати обсяги інвестицій і вивести канал в лідери ринку", - додав Ігор Коломойський.

Читайте також:

Канал "1+1" шукає "Суперзірку" у Дніпропетровську

"1+1" запускає ток-шоу "Справжні лікарі"

За "Телезірку" змагаються 23 номінанти від "1+1"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: