СМЕ Enterprises закрила операцію з продажу своїх українських активів за 300 млн дол.

Central European Media Enterprises оголосила про продаж 100% своїх українських активів, у тому числі телеканалів 1 +1 та Кіно, компанії Harley Trading Limited.

7 квітня 2010 - Central European Media Enterprises Ltd. (CME) сьогодні заявила про закриття угоди, про яку було оголошено раніше, з продажу 100% своїх українських активів, у тому числі телеканалів 1 +1 та Кіно, компанії Harley Trading Limited, яка належить Ігорю Коломойському.

Кошти, отримані в результаті операції, будуть направлені на фінансування придбання bTV group - лідируючої телевізійної групи в Болгарії. Придбання заплановано на квітень 2010 року.

Ігор Коломойський прокоментував закриття угоди так: "Сьогодні угода просто закрита. Наші плани були заявлені під час її оголошення - бути лідерами на ринку. У каналів 1+1 і ТЕТ, а також Кіно і Сіті, які приєднуються до групи, тепер є для цього всі умови".

Для довідки:
CME - лідер телевізійного та Internet - ринків, а також ринку виробництва телеконтенту в шести країнах Центральної та Східної Європи. Телеканали, що належать СМЕ, є в Чехії, Болгарії, Хорватії, Румунії, Словаччини та Словенії. Акції СМЕ котируються на NASDAQ і Празькій фондовій біржі.

Читайте также:

СМЕ домовилась про продаж 100% телеканалів Студія 1+1 та Кіно Ігорю Коломойському

"1+1" запускає ток-шоу "Справжні лікарі"

До Наглядової ради 1+1 увійшли нові члени

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: