"Смердючий голландець" із гнилим м'ясом залишив Одесу

Судно із зіпсованим м'ясом на борту, яке стояло в Одесі з кінця липня, залишило порт Одеси та попливло до Туреччини.

Берікс
Корабель "Берікс" залишив Одесу
Судно "Берікс" із зіпсовапним м'ясом на борту залишило Одеський морський торговельний порт. Корабель попрямував до турецького порту Мерсин.

"Берікс", на борту якого перебуває український екіпаж, забезпечений усім необхідним, щоб дійти до Туреччини, - продуктами харчування, водою та паливом.

"Оскільки в Україні всі судоремонтні потужності приватизовані, Одеський порт, маючи в своєму розпорядженні власну судоремонтну базу, зміг своєчасно виконати доручення спеціальної міжвідомчої комісії про необхідність оперативного ремонту судна", - розповів начальник порту Микола Павлюк.

За його словами, держпідприємство витратило для цього власних 600 тисяч гривень. Але судновласник відмовився відшкодовувати витрати, тому справа буде вирішуватися в суді.

Нагадаємо, судно "Берікс" із зіпсованим м'ясом на борту увійшло до порту Одеси.

До цього корабель вісім місяців дрейфував у Чорному морі неподалік від Одеси. Судно намагалося зайти в кілька українських портів, зокрема у Миколаїв, але йому цього не вдалося.

На борту корабля знаходиться прострочений вантаж бразильської свинини та китайських курей, через який кораблю забороняли запливати до вітчизняних портів. Існувала підозра, що м'ясо заражене африканською чумою. Екіпаж корабля відчував брак їжі та пального.

"Берікс" завантажили м'ясом в грузинському порту Поті ще в грудні 2008 року. Прямували 200 тонн м'яса до турецького порту Мерсін. Однак згодом судновласник дав команду екіпажу зайти на ремонт на українські судноверфі.

Судновласником “Берікса” є фірма, зареєстрована в Донецькій області, а власник вантажу - фірма з Миколаївської області.

Читайте також:

Україна відправляє "Смердючий голландець" до Росії

"Смердючий голландець" з підозрою на чуму зайшов в Одесу

Судно з гнилим м'ясом стоятиме в Одесі 20 днів

До Криму не впускають "Смердючий голландець" з українцями на борту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: