Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Смерть 5-річної дитини в Дніпрі: дівчинка знайшла ключ, яким обачні батьки зачиняли вікно на 10-му поверсі

Навіть передбачена батьками технологія безпеки не врятувала дитину від смерті.

У Дніпрі 5-річна дівчинка випала з вікна 10-го поверху попри те, що батьки дуже дбали про малу і навіть установили спеціальні вікна із замком. Після трагедії допомога медиків знадобилася матері загиблої дитини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Трагедія сталася близько 15:00 дня. Сусіди почули довгий крик – це дівчинка вже летіла з вікна своєї кімнати. Вижити після падіння з 30-метрової висоти в дитини не було жодного шансу. Мешканці будинку шоковані, бо дорослі надзвичайно дбали про доньку – більш турботливих батьків годі було й уявити. "Родина дуже гарна, дуже благополучна", - твердить сусідка Валентина Воловик. "Постійно Маша з Полінкою, постійно за ручку", - каже інша сусідка Людмила Пархоменко.

ВідеоУ Дніпрі 5-річна дівчинка випала з вікна десятого поверху

Один із родичів сім’ї розповів, що в помешканні нещодавно робили ремонт і спеціально встановили на вікнах замки, котрі захистили б від відкривання вікон дітьми. Як дівчинці вдалося відчинити таке вікно, не розуміють навіть у поліції. "Ключ знаходився не в замку, ключ знаходився на полиці. Дівчинка якимось чином дістала цього ключа, відімкнула вікно, обперлась о москітну сітку і випала", - розповіла представник правоохоронців Ольга Кузнецова.

Після трагедії мама загиблої перебуває під наглядом медиків. У жінки важкий психологічний стан. "Її на руках винесли родичі", - розповідають сусіди. Тим часом правоохоронці нагадують, що цей випадок став уже 12-м від початку року в області, тому ще і ще раз просять батьків бути уважнішими та краще ховати від маленьких дітей ключі від вікон. Хто прагне більшої безпеки – може встановити спеціальне додаткове скло зовні на вікні, але це задоволення не з дешевих. Однак навіть фахівці застерігають, що жодна система для безпеки дітей не є стовідсотковою гарантією, тому радять батькам не покладатися лише на технології.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції