Смерть через лікарську помилку: на Львівщині довели провину медиків у загибелі 12-річного хлопчика

Смерть через лікарську помилку: на Львівщині довели провину медиків у загибелі 12-річного хлопчика

Лікарі поставили неправильний діагноз та проявили недбалість.

На Львівщині медиків Жидачівської районної лікарні визнали причетними до смерті 12-річного хлопчика.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Це чи не унікальний випадок у сучасній українській медицині, адже клініко-експертній комісії вдалося довести лікарську помилку.

Фахівці встановили: лікарі поставили неправильний діагноз та проявили недбалість.

У червні цього року ТСН розповідала про 12-річного Романа Кулака з Тернополя, який відпочивав у бабусі на Львівщині, аж раптом йому стало зле.

Хлопчика шпиталізували до районної лікарні. Там його добу лікували від отруєння та теплового удару. І тільки коли дитину привезли до обласного центру, виявилося - у хлопця заворот кишківника. Лікарі врятувати дитину не змогли.

Оголошені висновки комісії тепер передадуть до поліції, а також до Міністерства охорони здоров’я.

На Львівщині клініко-експертній комісії вдалося довести лікарську помилку

На Львівщині клініко-експертній комісії вдалося довести лікарську помилку

За словами начальника відділу кадрового та організаційного забезпечення департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрія Голдуна, на кожному етапі була допущена помилка із надання медичної допомоги – як на догоспітальному, так і на госпітальному етапах.

Батьки хлопчика хочуть домогтися покарання медиків у суді.

«Ми сподівалися на адекватну допомогу лікарів, а там розказували, що дитина симулює. Я хочу донести до суспільства, що це - проблема. На моєму місці завтра може бути будь-хто з нас», - пояснив батько загиблого хлопчика Володимир Кулак. 

Нагадаємо, що раніше, 6 серпня, потерпілих у смертельній аварії на Київщині привезли до лікарні, де чергували травматолог та медсестра напідпитку. Поблизу Борисполя через лобове зіткнення шестеро людей загинули відразу, вижив водій одного авто і 8-річна дівчинка з іншого, яка після операції саме в цій лікарні померла.

Повʼязані теми:

Наступна публікація