Смерть чоловіка під час затримання поліцейськими у Миколаєві: очевидці розповіли, як все було

Смерть чоловіка під час затримання поліцейськими у Миколаєві: очевидці розповіли, як все було

Очевидці стверджують, що поліцейські не винні у смерті хулігана.

Чоловіка, який помер під час затримання працівниками поліції служби охорони у Миколаєві, за кілька хвилин до смерті зафіксували камери відеоспостереження. На них молодик має цілком здоровий вигляд, хоча поводиться неадекватно.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Молодик заскочив на автобазу, де вліз на бензовоз. В руках тримав цеглину. Чоловік жестикулював і комусь погрожував.

"Водночас кричав фразу: "Дивіться, дивіться, вони за мною женуться". Цеглою він розмахував в різні боки, поводився неадекватно", - розповів заступник директора автобази Олександр Ніколаєнко.

За словами директора автобази Святослава Онипченко, врешті чоловік кинув цеглину в когось уявного.

Люди викликали копів. Неподалік був наряд поліції служби охорони.

"Він не злізав з бензовоза, виражався нецензурно, на голосові прохання припинити протиправні дії він не реагував. Коли побачив наряд поліції, вчинив спробу втекти", - повідомила начальниця відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони Миколаєва Оксана Івлєва.

Втік чоловік на сусідню автобазу, там вже орудував дровенякою. Напав на охоронців.

"Він накинувся на них з палицею, вони розбіглися. Він вдарився об ворота головою", - додав директор автобази.

Відео У Миколаєві під час затримання чоловіку стало зле і він помер

Помер під час затримання. У Миколаєві копи приїхали втихомирити хулігана, утім, коли на нього вдягли кайданки, чоловіку стало зле і він помер. За кілька хвилин до смерті його зафіксували камери відеоспостереження. На них молодик має цілком здоровий вигляд, хоча поводиться неадекватно. Від чого раптово помер молодий чоловік, і чи не перевищили свої повноваження правоохоронці під час затримання – у сюжеті.

У Миколаєві під час затримання чоловіку стало зле і він помер

Тут його наздогнали копи і надягнули кайданки, кажуть люди. Утім, хуліган не заспокоювався.

"Його тримають - він лежить. Тільки відпустили - починає битися головою об землю", - каже директор автобази Владислав Сирота.

"Він під чимось був, тому що в конвульсіях бився, постійно кричав щось, з потойбічним світом спілкувався", - додає працівник автобази Олександр Гей.

Побачивши неадекватну поведінку хулігана, одразу викликали "швидку", кажуть в поліції. Утім, чоловік раптово почав втрачати свідомість.

"Піна з рота була, два поліцейські надавали медичну допомогу, штучне дихання, масаж серця", - розповів працівник автобази Олександр Гей.

Чоловік помер ще до приїзду "швидкої".

"Тиску не мав, зіниці були розширені, тобто вже констатували смерть. Причину смерті може встановити судмедекспертиза", - повідомила заступниця головного лікаря Миколаївського обласного центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф Ірина Донець.

Копи, що затримували чоловіка, нині перебувають  вдома після нічного чергування.

"Вони в шоковому стані. Така подія в нас вперше", - зазначає начальниця відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони Миколаєва Оксана Івлєва.

Очевидці стверджують, що поліцейські не винні у смерті хулігана.

Загиблому було 29 років. Він - мешканець одного із сіл області. За фактом смерті порушили кримінальне провадження. Проводять службову перевірку дій правоохоронців та чекають на результати експертизи.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів