Смерть однорічної дитини у Кременчуці: за лікарів взялась прокуратура

Смерть однорічної дитини у Кременчуці: за лікарів взялась прокуратура

Хлопчик помер від набряку мозку, коли йому лікували шлунок.

Прокуратура Полтавської області взяла на контроль хід розслідування кримінального провадження за фактом смерті однорічної дитини, яку лікували у Кременчуцькій міській дитячій лікарні від захворювання шлунка, а смерть настала, за попередніми даними, від набряку головного мозку. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Як відомо, 27 квітня, після того як хлопчику 2018 року народження стало зле дома, його батьки відвезли до Кременчуцької міської дитячої лікарні. У лікарні поставили попередній діагноз "гастроентереколіт" та направили до інфекційного відділення. Протягом лікування дитині не ставало краще, а вже 29 квітня хлопчик помер. Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть причиною смерті хлопчика стала токсична енцефалопатія.

Нині проводиться ряд слідчих розшукових дій, призначена судово-медична експертиза та отримано дозвіл на тимчасовий доступ до медичної документації померлого. Справу розслідують за статтею "неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником".

Як раніше повідомляла ТСН, батьки винять лікарів у смерті своєї дитини – у святковий день  малюка спостерігала лише медсестра. Подробиці у сюжеті:

Відео Батьки звинувачують лікарів у смерті їхнього однорічного сина

Батьки, які привезли однорічного сина до Кременчуцької лікарні напередодні Великодня, впевнені - їхній син помер через бездіяльність лікарів. Бо через святковий день за ним спостерігала лише медсестра, яка не реагувала на те, що стан дитини стрімко погіршувався.  Чи підтверджують це у лікарні - у сюжеті.  

Батьки звинувачують лікарів у смерті їхнього однорічного сина

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів