Смерть студента в райвідділку міліції зафіксувала відеокамера

У слідства є відео з камери спостереження у камері, в якій перебував Ігор Індило. Воно допоможе з'ясувати обставини смерті студента.

У розпорядженні слідства в справі про загибель студента Ігоря Індила в райвідділку міліції є відеозапис з камери, встановленої в кімнаті для утримання тимчасово затриманих.

Про це повідомив прокурор Києва Юрій Ударцов.

"У нас є відеозапис, який ми вилучили в Шевченківському райуправлінні. Там зафіксовано все з моменту доставки Інділа і ті моменти, коли він знаходився в камері", - сказав прокурор. Він зазначив, що зараз призначено кілька експертиз, які дадуть відповіді на запитання, які цікавлять слідство.

В свою чергу, генеральний прокурор України Олександр Медведько заявив, що ще рано робити висновки про те, чи дійсно смерть Інділа настала внаслідок того, що він тричі упав. За словами генпрокурора, саме тому він зараз не може стверджувати що-небудь остаточне на цей рахунок.
Слідство поки не бачить необхідності в ексгумації тіла Інділа, це питання повинен вирішити слідчий.

Нагадаємо, 19 травня в районному відділенні міліції Шевченківського району міста Києва загинув студент Ігор Індило. У київській міліції заявили, що хлопець помер через те, що кілька разів впав, знаходячись в стані алкогольного сп'яніння.

Водночас, уповноважена Верховної ради з прав людини Нінa Карпачова назвала смерть студента в райвідділі міліції вбивством. Вона впевнена, що правоохоронці намагаються "зам'яти" цю справу.

Смерть студента в районному відділенні міліції Києва стала приводом для проведення Всеукраїнської акції протесту проти міліційного свавілля.

Читайте також:

Винуватцем смерті студента в міліції визнали тверду підлогу

У 12 містах України пройшли акції протесту проти свавілля міліції

Карпачова наполягає на ексгумації тіла загиблого в міліції студента

Міліція заперечила свою провину в загибелі київського студента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: