Смерть українки в Таїланді: загибла посварилася з британським бойфрендом в день зникнення

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Смерть українки в Таїланді: загибла посварилася з британським бойфрендом в день зникнення

Відеозапис з допиту британського бойфренда загиблої / Фото: Daily Mail

Загибла близько року зустрічалася з британцем.

Поліція Таїланда допитала хлопця загиблої української журналістки Ольги Фролової, тіло якої випадково знайшли у лісі. Ним виявився 47-річний британець Філіп Армстронг, який працює інструктором тренажерного залу.

Про це повідомляє The Sun

Хлопець загиблої підтвердив, що мав з нею стосунки, однак повідомив, що не знає, що сталося з жінкою після того, як вона зникла 25 травня. ”Я не знаю, куди Ольга пішла після зникнення. Про це невідомо ані мені, ані її чоловіку", - сказав Армстронг.

Водночас за інформацією видання Daily Mail, у день зникнення Ольги Фролової, 25 травня, між нею та її британським бойфрендом сталася суперечка. Повідомляється, що Армстронга допитували за підозрою у скоєнні вбивства. 

Поліція з районного відділку Бо Пхут повідомила, що Ольга Фролова страждала на біполярний розлад і була схильна до спалахів гніву. Також за інформацією Daily Mail, камери відеоспостереження зафіксували, як Ольга повертала орендований мотоцикл і шла з рюкзаком в останній день, коли її бачили живою.

Повідомляєтья, що жінці довелося залишити свій паспорт в магазині, а потім продати мобільний телефон, щоб сплатити рахунок. Місцеві медіа передають, що Ольга повернулася в магазин на мотоциклі разом з бойфрендом, написали в Daily Mail. 

Нагадаємо:

  1. Тіло Ольги Фролової знайшов працівник готелю глибоко в джунглях під лісом кокосової пальми. Як повідомляє Thairath, поліції стало про це відомо 6 червня о 17:00.  
  2. Загибла українка перебувала у 12-річному шлюбі з Дмитром Фроловим, з яким разом виховували сина. Однак два місяці тому вона залишила чоловіка, щоб жити з новим хлопцем, з яким в неї близько року тривав роман. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація