У Харківській області заражена коронавірусом жінка перед смертю продавала в церкві свічки й контактувала з багатьма людьми

У Харківській області заражена коронавірусом жінка перед смертю продавала в церкві свічки й контактувала з багатьма людьми

Фото: pixabay.com

У селі запровадили додаткові карантинні заходи.

У Харківській області в селі Високопілля першою жертвою нового типу коронавірусу COVID-19 є 71-річна жінка, яка працювала в місцевому храмі. Пенсіонерка продавала свічки у церкві й навіть цими вихідними була там.

Про це сказав голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

За його словами, померла контактувала з великою кількістю людей. Коло контактних осіб зараз встановлюється.

"Ця бабуся перебувала на вихідних у церкві, і вона займалася продажем церковних свічок. Тому кількість людей, з якими вона контактувала, може бути, ймовірно, дуже великою. Зараз встановлюються всі люди, відправлені відповідні бригади, які контактують, відбирають зразки для того, щоб ми перевірили їх на наявність хвороби", - повідомив Олексій Кучер.

У зв'язку з цим у Високопіллі запроваджено додаткові карантинні заходи: контролюється в'їзд та виїзд транспорту, там перевіряють температуру у водіїв та пасажирів. Транзитний транспорт направляють в об'їзд.

Наживо. Про обсервацію людей після перетину кордону і випадки коронавірусу на Харківщині — голова облдержадміністрації Олексій Кучер

Опубликовано UA: Харків Среда, 15 апреля 2020 г.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація