Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Смерть волонтера Краснопольського: у джипі-вбивці їхав син головного офтальмолога Дніпра

Поліція просить усіх свідків ДТП відгукнутися і дати покази.

У поліції шукають свідків аварії в Дніпрі, у якій загинув відомий волонтер-переселенець Леонід Краснопольський. Наразі відомо, що за кермом позашляховика був 25-річний хлопець, ім'я якого правоохоронці не розголошують, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Призначені відповідні експертизи для встановлення, що саме трапилось і хто є виним. Якщо є свідки даної події, які ще не звернулись до поліції, будь ласка, звертайтесь", - просить речник ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області Ганна Старчевська. Уже відомо, що за кермом позашляховика був 25-річний син головного офтальмолога Дніпра. "Він їхав у своїй смузі, і буквально долі секунди. Каже: тато, у мене перед очима перпендикулярно стоїть машина. Він намагався піти ліворуч, але, на жаль, ця траєкторія співпала з траєкторією руху цього чоловіка", - розповів батько водія Валерій Сердюк.

ВідеоВ поліції шукають свідків аварії, у якій загинув волонтер Леонід Краснопольський

Сам він - із Донецька, і від початку АТО, навіть з окупованої території, активно допомагав українській армії. За це потрапив у полон бойовиків так званої "ДНР". Після звільнення переїхав до Дніпра. Заснував сайт із продажу патріотичних товарів, і за вторговані кошти купував берці, одяг та амуніцію, а ще став автором патріотичних коміксів.

В поліції шукають свідків аварії, у якій загинув волонтер Леонід Краснопольський

Краснопольський у Донецьку шив чоловічі костюми, а в 2014 році його ательє почало кроїти одяг для українських військових. За доносом волонтер потрапив у катівні терористів "ДНР". "За шпигунство. Ну, я такий шпигун… Любитель", - говорив він про себе. Леонід провів у полоні п’ять днів, а коли його звільнили, переїхав  до Дніпра і знову почав шити. Про своє місто донеччанин завжди говорив з усмішкою, про себе – скромно. "У мене в списку пріоритетів – перемога у війні, звільнення рідного Донецька", - розповів волонтер. У його патріотичному одязі під загальною назвою "Хунта" воювали вздовж усієї лінії оборони, а колегам, які допомагали фронту, Краснопольський дарував ексклюзивні патріотичні футболки. Інстуктор аеророзвідки Едуард Наумов твердить, що знає щонайменше сотню бійців, одягнутих особисто Леонідом. "Гаразд, кажи, який розмір? Мені було дуже незручно, але він мене фактично одягнув у перший мій комплект, в котрому я поїхав на війну", - розповів військовий.

У 2017 році український єврей, або, як він себе називав, Аріє Лейб Крайнопольський,здійснив те, про що мріяв 20 років: поїхав до Ізраїлю, а в стіні  плачу залишив прохання до Бога - берегти Україну. За кілька місяців до смерті Леонід показав світу українських супергероїв – комікс "Охоронці країни". Він мріяв, що його комікс колись прочитають у Донецьку. "Коли Донецьк буде звільнено. А зараз за такий комікс можуть просто вбити", - казав він.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції