Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Смертельна ДТП у Харкові: з подачі адвоката Дронова суд перегляне результати експертиз

На думку захисника, раніше експертиза була проведена з порушеннями і необ'єктивно.

10 жовтня у Харкові суд вирішив переглянути результати комплексної експертизи у справі про смертельну ДТП у Харкові, що сталася 18 жовтня минулого року.

Про це повідомляє УНІАН.

Зазначається, що відповідне клопотання до Київського районного суду Харкова на засіданні подав адвокат одного з учасників ДТП Геннадія Дронова Сергій Перепелиця.

Адвокат заявив, що він не довіряє наявним результатам експертизи.

"Необхідно провести комплексну експертизу щодо усіх відеозаписів і усіх наявних матеріалів, які є у суду, чого не було зроблено під час досудового розслідування", - сказав Перепелиця.

На його думку, експертиза була проведена з порушеннями і не об'єктивно, "оскільки жодного разу не були досліджені всі матеріали кримінального провадження і всі наявні у органу досудового розслідування відеозаписи".

Адвокат зазначив, що в середньому така процедура може зайняти 2-3 тижні.

Суддя вирішив задовольнити клопотання захисника. Наступне засідання відбудеться 16 жовтня.

Раніше підозрюваний Дронов вперше від моменту аварії розповів про свою версію подій. Дронов сильно нервував, плакав і читав свою промову з аркуша.

ВідеоЗайцева була під впливом психотропів під час скоєння ДТП у Харкові

Олена Зайцева, під час здійснення ДТП із 6 жертвами, була під впливом психотропів. Такий висновок зробили у Міністерстві охорони здоров'я у відповідь на адвокатський запит. Родичі загиблих у аварії просили перевірити результати аналізів, які в ніч після ДТП здавала водійка "Лексуса". Висновок нарколога, яка оглядала Зайцеву, не задовольнив потерпілих, бо підтверджував наявність опіатів в організмі водійки, але не прояснив, вона вживала наркотики чи ліки. У МОЗі відповіли - кодеїн та фенобарбітал, які виявили в аналізах Зайцевої, викликають наркотичне сп'яніння. 

Зайцева була під впливом психотропів під час скоєння ДТП у Харкові

Нагадаємо, кривава аварія сталася ввечері 18 жовтня 2017-го в Харкові. Тоді автомобіль Lexus, за кермом якого була студентка Олена Зайцева, врізався у Volkswagen, в результаті чого загинуло шестеро людей: п'ятеро загинули на місці, а шоста жертва аварії померла після тижневої коми

Зайцевій спочатку було призначено два місяці ув'язнення без права на внесення застави. Її родина оприлюднила звернення до сімей усіх постраждалих та загиблих, у якому попросила пробачення за доньку та запропонувала усім причетним матеріальну допомогу. Також суд взяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова. Слідчі заявили, що водій Volkswagen поїхав на жовтий колір світлофора, що могло стати однією з причин зіткнення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції