Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Смертельна ДТП у Харкові: Зайцева розкаялася та пообіцяла ніколи не сідати за кермо

Сьогодні обвинувачувані виступають з останнім словом.

Обвинувачена в смертельній ДТП Олена Зайцева пообіцяла в суді ніколи не сідати за кермо. У Харкові тривають фінальні судові дебати щодо аварії, передає кореспондент ТСН.

Сьогодні відбулось останнє засідання у справі Олени Зайцевої та Геннадія Дронова - у суді нарешті закінчились дебати і останнє слово сказали адвокати Зайцевої та сама водійка Lexus.

Зайцева під час останнього слова особливих емоцій не показувала. Сказала, що свою провину повністю визнає, за кермо не сяде ніколи і прийме будь-який вирок, який призначить суд.

"Я дійсно щиро каюсь, саме тому я визнаю всі позови. Ми разом з моєю родиною будемо гасити їх у міру своїх можливостей. Я готова відповідати і нести покарання яке мені призначить суд", - сказала обвинувачувана.

ВідеоРезонансна ДТП у Харкові: Зайцева у суді пообіцяла ніколи не сідати за кермо

У Харкові тривають фінальні судові дебати щодо аварії, яка сталася в жовтні 2017 року. Тоді у центрі міста на перехресті зіштовхнулися авто Олени Зайцевої і Геннадія Дронова. "Лексус" Зайцевої відкинуло на пішоходів, які переходили дорогу на зелене світло. 

Резонансна ДТП у Харкові: Зайцева у суді пообіцяла ніколи не сідати за кермо

Адвокати Олени Зайцевої більшу частину провини покладають на другого учасника ДТП - Геннадія Дронова. Мовляв, той мав більше можливостей, щоб уникнути зіткнення. Також вони попросили суд звернути увагу на пом'якшувальні обставини, що вона розкаялася та намагалась фінансово допомагати родинам загиблих та потерпілих.

"Розкаяння передбачає, окрім визначення особою факту вчинення злочину, ще й дійсне відверте визнання своєї провини у вчиненому злочині, щирий жаль та осуд своєї поведінки", - наголосила адвокат Зайцевої Юлія Козир.

Родичі загиблих у страшній аварії вислухали промову Зайцевої та її адвокатів ніяк не реагуючи. На їхніх обличчях не було жодної емоції. Раніше вони неодноразово заявляли - у каяття водійки Lexus не вірять та жодних причин, щоб пом'якшити їй вирок, не бачать. В ці хвилини засідання ще триває. Другий учасник аварії Геннадій Дронов також виступив з останнім словом.

Нагадаємо, кривава аварія сталася ввечері 18 жовтня 2017-го в Харкові. Тоді автомобіль Lexus, за кермом якого була студентка Олена Зайцева, врізався у Volkswagen, в результаті чого загинуло шестеро людей: п'ятеро загинули на місці, а шоста жертва аварії померла після тижневої коми

Зайцевій спочатку було призначено два місяці ув'язнення без права на внесення застави. Її родина оприлюднила звернення до сімей усіх постраждалих та загиблих, у якому попросила пробачення за доньку та запропонувала усім причетним матеріальну допомогу. Також суд взяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова. Слідчі заявили, що водій Volkswagen поїхав на жовтий колір світлофора, що могло стати однією з причин зіткнення. 

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції