Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Смертельне селфі: за загибель школяра можуть відповісти залізничники

Хлопець життям розплатився за бажання зробити ефектний знімок.

На Київщині 9-класник задумав зробити фото із верхівки залізничного мосту. Він почав на нього вилазити, однак на найвищу точку не видерся, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли Артем порівнявся із високовольтним дротом – його уразило струмом. Він помер миттєво.

Біля мосту через річку Здвиж гуляли двоє 15-річних підлітків: хлопець та дівчина. На момент трагедії вартових поблизу мосту не було.

Микола, що поруч косить траву, каже, що переправа вже давно без охорони. Через це сюди періодично навідуються підлітки у пошуках екстремальних відчуттів.

До будинку, де мешкав загиблий школяр, від самого ранку під'їжджають автомобілі. Сусіди не на камеру розповідають, що підліток жив із бабусею та дідусем. Його мама загинула дев'ять років тому в автомобільній аварії. У Бородянській школі, де навчався хлопець, кажуть, що він був єдиною втіхою для опікунів.

Відео На Київщині підліток загинув, намагаючись зробити селфі

Серед однокласників і дівчина, яка напередодні гуляла з Артемом. Коли хлопець поліз на верхівку мосту, вона залишалася на землі. Почула дивний звук, побачила спалах, коли поглянула на Артема – він уже падав вниз.

Інструктажі з безпеки на залізниці у школі проводять регулярно, твердить завуч із виховної роботи.

"Від нового року у нас висять пам'ятки про те, скільки є проблем з підлітками, які поверх поїздів лазять, які на переходах неуважні. Чим більше говориш – тим воно, навпаки, обертається небезпекою", - бідкається заступник директора Ірина Черток.

У поліції відкрили провадження за статею про навмисне вбивство із приміткою "нещасний випадок". Наразі проводять усі необхідні експертизи. Зокрема, на відповідність залізничної переправи до стандартів.

"Можливо, там якісь забороняючі знаки повинні стояти і якісь обмежувальні прилади, щоб просто так на колію та на цей міст неможна було зайти", - припускає речник поліції Микола Жукович.

Якщо правоохоронці знайдуть відхилення від норми – каратимуть за смерть хлопця залізничників.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції