Сміття в обмін на школу і дитсадок. Садовий знайшов місце, куди скидати відходи зі Львова

Дата публікації
Перегляди
3743
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сміття в обмін на школу і дитсадок. Садовий знайшов місце, куди скидати відходи зі Львова

Фото: УНІАН

В інфраструктуру села під Львовом інвестують понад 60 млн грн поточного та наступного року. 

Учора, 15 вересня, Львівська міська рада затвердила проект договору між містом Львовом та Малехівською сільською радою про закриття полігону твердих побутових відходів. Реалізуватиметься це шляхом проведення повної рекультивації і відведення інфільтратів, повідомляється на сайті міськради.

Зазначається, що  Малехів відкриє доступ до частини полігону, яка знаходиться на його території. Для реалізації проекту рекультивації Львів протягом чотирьох років інвестуватиме сюди значні кошти. Після підписання угоди з Європейським інвестиційним банком – європейські гроші.

Малехів, своєю чергою, отримає кошти для будівництва місцевої школи, амбулаторії, дитячого садочка, ремонту доріг, прокладання водогону та безкоштовне водопостачання. Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що на ці цілі цього та наступного року виділять понад 60 мільйонів гривень.

"Я хочу особливо підкреслити той факт, що подальше блокування полігону матиме негативні наслідки для всіх. Для Львова вони очевидні, адже нам далі доведеться шукати альтернативні місця для вивезення. Але не менш складними вони будуть і для громади Малехова. Адже екологічна ситуація за умови блокування рекультивації, лише погіршуватиметься. А кошти, які ми готові інвестувати в інфраструктуру села, змушені будемо далі скеровувати на транспортування сміття на віддалені полігони", - зазначив Садовий.

Нагадаємо, мер Миколаєва Олександр Сенкевич скасував своє рішення про ввезення до міста львівського сміття після скандалу. Раніше інформацію про те, що львівське сміття прийматиме Миколаїв, розповсюдив миколаївський міський голова Олександр Сенкевич 12 вересня. Директор Миколаївкомунтрансу, який завідує сміттєвим полігоном, запевняв, що ажіотаж навколо львівського сміття у Миколаєві штучний. Угоду укладено лише до кінця вересня і за цей період сюди перевезуть всього денну норму сміття Миколаєва.

У середмісті Львова почалися “сміттєві” протести

У середмісті Львова почалися “сміттєві” протести

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3743
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація