Сморід, хмари комарів і брак питної води: як Західна Україна оговтується від масштабної повені

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виявляється, що саме ця повінь була прогнозована ще 6 років тому - науковцями місцевого Технічного університету нафти і газу.

Після потужних злив, які накрили захід України минулого тижня, досі підтоплені понад тисяча обійсть, залишаються зруйнованими 150 кілометрів автодоріг та 83 мости.

Про ситуацію у регіоні повідомили в ефірі ТСН.Ранок.

Прикарпаття

Затяжні зливи, які власне і принесли біду на Прикарпаття, вже кілька днів, як припинилися. Тож і вода майже спала. Але вулиці, городи, подвір'я та навіть житлові будинки повні намулу. Через вологість і бруд довкола сморід і хмари комарів. Люди провітрюють будинки. Рятують майно, яке намокло. Роботи у потерпілих від повені не на один день.

З питною водою у підтоплених, а особливо у відрізаних від сполучення селах, біда. Її туди доправляють рятувальники, долучилися волонтери. А от там, де вже доступно, рятувальники починають чистити криниці. Але дуже просять людей - не квапитися вживати ту воду. А от врятувати городину - без шансів. І для місцевих - це катастрофа. Адже багато хто харчувався зі свого городу. Люди сподіваються на компенсацію. Комісії складають акти на збитки.
 
Буковина

Села Ревне та Стрілецький кут найбільше постраждали від стихії. Вода з дворів пішла. Але досі  всюди величезні гори мулу, каміння і дерев, які несла течія. Це сотні тонн, які людям треба якось повигрібати. Люди, які живуть ближче до гір  просять укріпити береги гірської річки, адже хати поряд, якщо буде ще один удар паводку – їхні будинки просто змиє. Люди чекають на компенсацію. Збитки рахує обласна влада. Там обіцяють все виплатити. Але на що чекати від природи -  не знають. Синоптики прогнозують у цьому регіоні знову дощі, тож можливий - новий удар стихії.

Відео У західних областях залишаються підтопленими понад тисяча будинків

У Львівській області на сьогодні, 29 червня, оголосили штормове попередження. Синоптики прогнозують грози із градом та поривчастий вітер. Після потужних злив, які накрили Захід України минулого тижня, досі підтоплені понад тисяча обійсть, залишаються зруйнованими 150 кілометрів автодоріг та 83 мости.

У західних областях залишаються підтопленими понад тисяча будинків

Залиште свій коментар

Вибір редакції