Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Сніданок з 1+1" зняв наснажливий відеокліп під музику бандуриста зі світовим ім’ям

Прем’єра відеокліпу відбулася сьогодні в ефірі "Сніданку з 1+1"

До Дня Незалежності "Сніданок з 1+1" презентував наснажливий ранковий ролик, в якому показав красу української природи. У ньому знялися ведучі ранкового шоу — Людмила Барбір, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв, які зустрічають світанок у наймальовничіших місцях:  у горах, біля моря, у полі і скелях.

Людмила Барбір 1

Відеокліп символізує "народження ранку". Спеціально для "Сніданку з 1+1" відомий український бандурист, виконавець та композитор Роман Гриньків створив ніжну та зворушливу мелодію. Він Народний артист України, якого знає весь світ: бандурист-віртуоз збирав аншлаги у США, Канаді, Німеччині, Франції та Італії.

Роман Гриньків_ бандурист

Він експериментує з бандурою та поєднує її з музичними інструментами, які імітують звуки природи, що саме і надихнуло команду "Сніданку з 1+1" на створення ролику до Дня Незалежності.

"Це досить сміливий  експеримент нашої команди — у такий спосіб висловити любов до своєї країни: до її стихій, до її багатств природніх і людських. Бандура — це великий символ. Музикант Роман Гриньків проклав їй шлях з минулого у сучасний світ. Цей трек Роман написав спеціально для Сніданку. І ми даруємо цей музичний відеокліп усім із подякою за усі ранки, які ми проводимо разом!" — коментує директорка ранкового мовлення Юлія Жмакіна, яка є ініціатором створення кліпу.

Роман Гриньків_ бандурист

З перших секунд на екрані з’являється сам музикант, який грає на бандурі, сидячи на схилі. Музичні ноти змішуються зі звуками ранкової природи — шумом вітру, води, щебетом птахів, рухом трави та "розмовою" польових коників. В атмосфері пробудження природи на різних локаціях постають ведучі "Сніданку з 1+1". За задумом режисера, вони грають роль провідників у світ природи та відчуттів.

Сильний та мужній Єгор Гордєєв у ролику підкорює скелю, жіночна Людмила Барбір у довгій червоній сукні з’являється на березі моря, грає з піском та водою. Добрий та мудрий Руслан Сенічкін блукає серед лісових дерев, а романтична та мрійлива Неля Шовкопляс серед тисяч колосків "пливе" великим житнім полем. В ідилії з природою герої зливаються зі стихією та зустрічають ранок.

Людмила Барбір 1

Знімання проходили у мальовничих куточках України, зокрема, біля Манявського водоспаду, Коростишівського кар'єру та Київського моря, на Трахтемирівському півострові та в лісах Карпат. Творці кліпу розповідають, що ці локації обрали невипадково, адже вони символізують характер кожного ведучого. Аби передати глядачу атмосферу пробудження природи, всі сцени знімали на сході сонця о 4 ранку. 

Над створенням ролику працювала команда "Сніданку з 1+1". Режисер відеокліпу — Тетяна Алферова, оператор — Антон Іванов, звукорежисер — Олександр Дідківський, режисер монтажу — Роман Кудря.

Творці кліпу розповідають, що світанок — це завжди нова історія і великий шанс щасливого дня на рідній землі серед близьких людей. Команда впевнена, що яскраві барви української природи у поєднанні з бандурою кожного ранку даруватимуть глядачам "Сніданку з 1+1" приємні емоції, заряджатимуть енергією та надихатимуть на чудовий початок дня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції