Сніг та дощ, пориви вітру та ожеледиця: яка погода чекає водіїв на українських дорогах 10 лютого
Вітер - південно-східний з переходом на південному сході на південно-західний.
Прогноз погоди в Україні на 10 лютого: у західних, північних і центральних областях - сніг, місцями значний сніг, у Кіровоградській та Дніпропетровській областях вдень з дощем. У південних, східних областях та в Криму вночі без істотних опадів, вдень невеликий, місцями помірний дощ. В центральних областях місцями ожеледь, на дорогах країни, крім південного сходу, ожеледиця.
Про це інформують на сайт ДСНС України
В центральних, східних та південних областях вночі та вранці місцями туман.
Вітер - південно-східний з переходом на південному сході на південно-західний, 7-12 м/с, на південному сході пориви 15-18 м/с.
Температура вночі - 3-8° морозу, у північній частині місцями 9-14° морозу, у південній частині 0-5° тепла; вдень 2-7° морозу, в центральних, східних, Закарпатській областях та на високогір'ї Карпат 0-5° тепла, у південних областях 6-11° тепла, на півдні Одещини та в Криму 10-15° тепла.
На Київщині в ночі помірний, вдень невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі 7-9 °, вдень 3-5° морозу.
Читайте також:
У Києві водіїв закликали відмовитися від поїздок на авто через снігопади.
Потужні снігопади, вітри й ожеледиця: українців попередили про припинення руху транспорту через посилення негоди.