Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільше негода зачепила Черкаську та Одеську області.

В Україні триває боротьба з негодою. За даними надзвичайників, через заметіль без світла залишилося 737 населених пунктів у 10 областях. В Україні розгорнули понад чотири тисячі пунктів обігріву.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

ВідеоЧерез заметіль без світла залишилося майже вісім сотень населених пунктів

За даними надзвичайників, через заметіль без світла залишилося майже вісім сотень населених пунктів у восьми областях. По Україні розгорнули понад 4 тисячі пунктів обігріву. У Черкасах негода повалила понад сотню дерев. На Кіровоградщині оголосили позачергові канікули. Від снігу оговтується Одещина. 70-тисячний Ізмаїл напередодні лишився без електрики.

Через заметіль без світла залишилося майже вісім сотень населених пунктів

У Черкасах негода повалила понад сотню дерев. Вони попадали на дороги та поперекривали їх. Рятувальники розпилювали стовбури та гілки ледь не цілу ніч. Місто на півдоби через негоду залишилось без води у кранах, зранку водопостачання відновили. Напередодні пообіді мокрий сніг, що падав стіною, обірвав дроти електропередач, які підживлювали насосну станцію. Водогін зупинився - вода зникла в усьому 300-тисячному місті. Мешканцям довелось розтоплювати сніг у власних ваннах. Надвечір влада організувала довезення технічної води в усі райони. Чиновники заявили, що ремонт може затягнутися, адже дроти обірвалися в лісі, і після снігопаду туди важко було дістатися. Проте цілу ніч шість ремонтних бригад лагодили систему. І дві години тому вода в оселі черкащан повернулась.

ВідеоУ Черкасах люди розтоплювали сніг через відсутність водопостачання

У Черкасах, які на півдоби через негоду залишись без води у кранах, зранку відновили водопостачання. Напередодні пообіді мокрий сніг, що падав стіною, обірвав дроти електропередач, які підживлювали насосну станцію. Водогін зупинився, вода зникла по всьому 300-тисячному місту. Мешканцям довелось розтоплювати сніг у власних ваннах.

У Черкасах люди розтоплювали сніг через відсутність водопостачання

У Новоархангельському районі Кіровоградщини оголосили позачергові канікули, дістатися до шкіл з віддалених сіл діти не зможуть.

Від снігу оговтується Одещина. 70-тисячний Ізмаїл напередодні лишився без електрики. Обірвало високовольтну лінію - зникло світло, вода, опалення. До резерву місто підключили надвечір.

Автомобілістів на Одещині благають не виїздити - дороги заблоковані через снігову навалу. Тих, хто намагається виїхати із обласного центру, поліція повертає, аби автівки не застрягли в заметах і дали можливість працювати снігоочисній техніці.

"Гідрометцентр неодноразово попереджав, а люди все-рівно їдуть. Аби уникнути колапсу та інших ситуацій, ми змушені розвертати машини назад", - говорить лейтенант патрульної поліції в Одеський області Олексій Лозовський.

А сама Одеса, поки область засипало снігом, встигла пережити зливу й потоп. Кілька мікрорайонів через рясний дощ залило так, що плавали автівки. Деякі машини просто заглухли у воді. Відрізало від цивілізації на півдоби цілий район міста - селище Котовського. Через підтоплення у місті скасували кілька трамвайних та тролейбусних маршрутів.

ВідеоВ Одесі через зливи затопило цілий мікрорайон

Одеса, поки область засипало снігом, встигла пережити зливу й потоп. Кілька мікрорайонів через рясний дощ залило так, що плавали автівки. Деякі машини просто заглохли у воді. Відрізало від цивілізації на півдоби цілий район міста - селище Котовського. Через підтоплення у місті скасували кілька трамвайних та тролейбусних маршрутів.

В Одесі через зливи затопило цілий мікрорайон

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції