Сніжна неділя: рятувальники попередили про хуртовини, замети та ожеледицю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На Україну насувається активний циклон.

13 листопада активний циклон зумовить складні погодні умови у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях, попереджає ДСНС України.

У означених областях очікуються сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, утворення снігового покриву висотою 15-25 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

У Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях дощ з переходом в мокрий сніг, місцями сильні опади, подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

У південних, східних та Дніпропетровській областях сильні дощі. Крім того по всій Україні посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, на Півдні та Заході місцями 25 м/с.

У Києві 13 листопада очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, пориви північно-східного вітру 15-20 м/с, снігові замети, утворення снігового покриву висотою до 20 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

ДСНС звернулася до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці. Не перевищувати швидкість за кермом, не ходити попід розлогими деревами, а також триматися подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їхнє пошкодження.

Про снігопади попереджає й Український Гідрометцентр. Втім, сильних морозів у неділю метеорологи не чекають.

Залиште свій коментар

Вибір редакції