Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щемне відео вподобали понад 30 тисяч користувачів. 

Дуже зворушлива історія трапилася на Закарпатті – пес протягом двох діб не відходив від пораненого собаки, який лежав посеред залізничної колї.

Подробиці події повідомив користувач Facebook Денис Малафеєв. Поблизу села Цеглівка на залізничній колії протягом двох днів лежали дві собаки – сука та пес. Чотирилапа була поранена і не могла рухатися самостійно, тому її друг захищав її, грів своїм тілом і лягав біля неї, коли проїжджав потяг.

"Кілька спроб прибрати тварин з рейок виявилися марними, оскільки пес всіляко захищав її від нас. Коли я побачив, що насувається поїзд, мені стало не по собі. Почувши сигнал машиніста, кобель підійшов до суки, притулився і ліг поруч з нею. Обидві тварини опустили голови, притиснувши їх до землі, і поїзд проїхав", - написав він.

Малафєєв додав, що пес робив так дві доби підряд.

"Хлопці, кобель це робив другу добу поспіль! Вдумайтеся тільки. Він грів її дві доби, щоб вона не замерзла і наражався на небезпеку кожен раз. Я не знаю як це назвати: інстинкт, любов, дружба, вірність. Знаю одне, не всі люди так можуть. Це повчально для нас", - додав він.

Людям вдалося врятувати обох песиків – їх доправили до притулку. Згодом вдалося розшукати і господарів чотирилапих. Обом надали медичну допомогу, повідомив Малафеєв. 

"Хлопці, хочу зняти трохи напругу, собаки цілі, живі, отримали кваліфіковану медичну допомогу, переломів немає, є удари і гематоми. Знайшлися господарі! Звуть: його - Панда, її - Люсі", - йдеться у його пості. 

Нагадаємо, раніше відео з собакою, якого привели попрощатися з її вмираючим власником, зворушило соцмережі. Ролик, опублікований в Facebook сестрою господаря пса, набрав більше 10 мільйонів переглядів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції