Собака Кеп допоміг одеським митникам виявити 54 кг кокаїну у контейнері з бананами

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
628

Вартість вилученого наркотику за цінами "чорного ринку" становить 12 млн доларів.

У пункті пропуску "Старокозаче – Тудора" в Одеській області українські митники виявили в контейнері з бананами 54 кілограми кокаїну. 46 пакетів, загорнутих у сріблясту пластикову плівку, були виявлені під час загального огляду в технологічних отворах з боку холодильного агрегату.

"В ніч, коли за традицією Святий Миколай розносить подарунки чемним дітям, контрабандисти позбулися 54 кг кокаїну. На заваді наркоділкам стали співробітники відділу запобігання та протидії контрабанді наркотиків та зброї Одеської митниці разом із представниками УСБУ в Одеській області, прикордонниками та спецпідрозділом Д.О.З.О.Р. під процесуальним керівництвом Одеської прокуратури", — повідомила пресслужба Державної митної служби України у суботу, 19 грудня.

Зазначається, що наркотики лежали в контейнері з бананами, який прибув з Південної Америки і прямував транзитом до Республіки Молдова з подальшим переміщенням до Європи. Експрестест підтвердив, що це кокаїн. На наркотик також спрацював службовий собака митників на кличку Кеп.

Вартість вилученого наркотику за цінами "чорного ринку" становить 12 млн доларів.

Тривають слідчі дії в межах кримінального провадження за статтею 305 Кримінального кодексу України.

"В останні місяці завдяки одеським митникам із тіньового наркообігу вилучено 350 кг кокаїну і 750 кг каптагону", — нагадали у митній службі.

Нагадаємо, раніше корабель із наркотиками пришвартувався у морському торговельному порті "Південний". СБУ, отримавши інформацію про можливе ввезення кокаїну, провела детальний огляд судна.У результаті поглибленого митного огляду контейнеру оперативники спецслужби знайшли серед вантажу з бананів 20 кілограмових брикетів із кокаїном. 

А у Києві у росіянина вилучили п'ять кілограмів кокаїну на 15 млн гривень.

Понад 22 кілограми південноамериканського кокаїну вилучили прикордонники в Одеській області

Понад 22 кілограми південноамериканського кокаїну вилучили прикордонники в Одеській області