Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Собака з інвалідністю став найкращим реабілітологом для дітей з затримкою розвитку

Дворняжка Леся на одинці не витримує і пари хвилин.

Звичайна дворняжка Леся потрапила в реабілітаційний центр для дітей із різними захворюваннями і виявилося, що в неї талант працювати з малюками. Особлива собака навчила особливу дівчинку всміхатися. Леся в реабілітації - лише початківець, однак їй вдалося навчити виявляти емоції дівчинку, яка ніколи в житті не всміхалася, йдеться в сюжеты ТСН.19.30. 

5-річна Влада дуже довго не говорила і ніколи не посміхалася, бо у дитини затримка мовлення. Вона займається в реабілітаційному центрі, але найулюбленіші тренування з безпородною Лесею. Тепер дівчинка усіх собак – справжніх і іграшкових, називає її ім’ям.

Поки Влада поспішає в реабілітаційний центр, то Лесю готують до заняття, бо собака і сама має особливість -  8 місяців тому вона потрапила під машину і задні лапи довелося ампутувати. "Зламаний хребет, паралізовані задні кінцівки", - розповідають працівники центру.

Собака випадково потрапила до рук засновниці реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю. І коли собаку вилікували, зробили для неї візок, виявилося, що у дворняги талант працювати з дітьми. Леся максимально соціальна собака, на одинці не витримує і пари хвилин.

Батьки і психологи помітили - Влада, якій дуже тяжко було виконувати прохання, після занять з Лесею, раптом стала чути людей навколо. Собака зробила те, що не під силу було багатьом фахівцям. "Після кількох занять Влади і Лесі,  дівчинка почала проявляти емоції . До речи першу посмішку Влада подарувала вихователям, саме коли займалася з собакою", - кажуть у центрі . 

"Собака у нас виступає як мотиватор - заради собаки у нас виконуються завдання", - кажуть реабілітологи.

Поки Влада грається з Лесею реабілітологи встигають займатися з нею математикою, вимовою, дрібною моторикою. Але Влада цього не помічає, грається з собакою, як звичайна дитина.

ВідеоБезлапий песик допоміг маленькій дівчинці уперше усміхнутись

Звичайна дворняжка Леся потрапила в реабілітаційний центр для дітей із різними захворюваннями і виявилося, що в неї талант працювати з малюками. Леся в реабілітації лише початківець, однак їй вдалося навчити виявляти емоції дівчинку, яка ніколи в житті не всміхалася.  

Безлапий песик допоміг маленькій дівчинці уперше усміхнутись

Дівчинка  почала говорити реченнями, стала більш посидючою на інших заняттях, а головне - виказувати емоції. "Коли світяться очі - це совсім інше, коли один скляні погляди. Я не можу пояснити чому саме ця собака її зацікавила, але Леся ж теж особлива, вони знайшли один одного", - каже мама дитини. 

Щоб займатися з дітьми Леся щодня тренується, навіть без візка вона спритна і команди виконує не гірше чотирилапих.

Мама сподівається, що  дружба допоможе Владі впоратися зі своїми проблемами, дівчинка піде до звичайної школи і в майбутньому буде здатна піклувалися про власну собаку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції