"Собор" шукає політсилу для злиття

Черновецький і Яценюк ведуть переговори з Матвієнком про злиття своїх політ сил.

Голова християнсько-ліберальної партії, мер Києва Леонід Черновецький і депутат фракції НУ-НС, екс-спікер Арсеній Яценюк, якого пов'язують з партією "Демократичний фронт", паралельно ведуть переговори з головою УРП "Собор", народним депутатом Анатолієм Матвієнком (НУ-НС) про злиття своїх політичних сил, пише "Комерсант-Україна".

"Партійне керівництво розглядає обидва варіанти, - повідомило джерело в УРП "Собор". - У разі союзу з Черновецьким, який націлювався на вибори у Верховну раду, партії обіцяно фінансування і всі мандати в місцевих радах, які їй вдасться отримати. Яценюк же, зі своїм "Демократичним фронтом", поки знаходиться на стадії створення команди, тому ні про що конкретне не йдеться".


За задумом керівництва УРП "Собор" серйозність своїх намірів майбутні політичні союзники повинні будуть продемонструвати вже завтра. За повідомленням прес-служби партії, Леоніда Чернівецького і Арсенія Яценюка запросили взяти участь в роботі чергового з'їзду партії, який відбудеться в суботу в Києві.

"Вони мають певний інтерес до нас, і я їх запросив. Але я не будую на їхній рахунок жодних ілюзій, тому що питання об'єднання зараз викликає великі труднощі", - заявив Анатолій Матвієнко.

За його словами, до підписання конкретних документів справа ще не дійшла, поки йдеться тільки про стратегію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: