"Собор" за єдину партію

УРП "Собор" пропонує учасникам правого виборчого мегаблоку створити єдину праву партію після виборів.

Матвієнко-Кириленко
УНІАН
Партія Анатолія Матвієнка підтримала наміри колег по мегаблоку щодо створення єдиної правої партії.

Українська республіканська партія "Собор" пропонує партіям-учасницям блоку "Наша Україна - Народна самооборона" використовувати її свідоцтво про реєстрацію в Міністерстві юстиції при створенні єдиної партії.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба УРП "Собор".

"На думку республіканців, такий крок був би повністю виправданий, зокрема, і з історичної точки зору, у випадку, якщо об'єднавчі процеси не вдасться здійснити на основі оновленого закону про політичні партії", - сказано в повідомленні.

УРП "Собор" належить свідоцтво про реєстрацію в Мін'юсті №1. Закон про політичні партії не передбачає механізму реєстрації Мін'юстом партії під номером уже зареєстрованої. 

Раніше глава Секретаріату президента України Віктор Балога заявив, що партії, які планують увійти в блок "Наша Україна - Народна самооборона", повинні до позачергових виборів Верховної ради України на з'їздах схвалити рішення про входження в єдину партію.

5 липня партії "Народний Союз Наша Україна", "Вперед, Україно!", "Народний рух України", Українська народна партія, Українська республіканська партія "Собор", Християнсько-демократичний союз, "Європейська партія України", "Пора", Партія захисників Вітчизни й Конгрес українських націоналістів домовилися створити об'єднання демократичних сил на позачергові вибори ВР, а потім об'єднатися в одну партію.

Пізніше КУН висловився проти створення партії з блоку "Наша Україна-Народна самооборона".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: