Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соціаліст Кива назвав гомосексуалізм "агресивною політикою"

Політик вважає, що проблема з правами ЛГБТ "висмоктана з пальця".

Голова Соціалістичної партії Ілля Кива заявив, що проблеми з правами людей нетрадиційної сексуальної орієнтації в Україні немає, а гомосексуалізм назвав "агресивною політикою".

"Гомосексуалізм - досить агресивна культура, яка за 30 років повністю змінила свідомість і маніпулює вами сьогодні... Політики бояться говорити про свою позицію, вони залякані... Сьогодні гомосексуалізм - це агресивна політика і Євросоюз нагинає Україну діяти за правилами, які зручні", - заявив політик в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Кива вважає, що в Україні "досить толерантне" ставлення до представників нетрадиційної сесуальной орієнтації.

"Але у нас є принципи, у нас є історія, і тут всього лише навсього роздута проблема, яка висмоктана з пальця", - заявив він.

Нагадаємо, нещодавно депутати Європарламенту закликали українську владу вийти на КиївПрайд - Марш рівності на підтримку ЛГБТ-спільноти – який відбудеться в українській столиці 17 червня. 

ВідеоКива: Сьогодні гомосексуалізм – це агресивна політика

Глава Соціалістичної партії Ілля Кива під час ефіру "Право на владу" заявив, що в Україні не існує проблеми толерантності і, що ця проблема "висмоктана з пальця". Він також сказав, що сьогодні гомосексуалізм – це агресивна політика. 

Кива: Сьогодні гомосексуалізм – це агресивна політика

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції