Соціалісти прогнозують собі друге місце на виборах

Олександр Мороз впевнений що на місцевих виборах 31 жовтня, його політсила займе друге місце.

Лідер Соцпартії Олександр Мороз вважає, що його сила займе "друге місце по представництву в місцевих радах".

"Нема ніякої потреби. І ніяких намірів в цьому відношенні не може бути", - сказав Мороз в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи майбутні місцеві вибори.

При цьому Мороз зазначив, що майбутнє Соцпартії, йти на вибори самостійно чи з кимось об'єднуватись, буде "залежати від того яким буде закон про вибори".

"Бо, з 1998 року починаючи, ми пропонували комуністам давайте зробимо або блок, або партію. Вони на це не йшли", - додав він.

"Я сподіваюсь, що ми краще покажемо себе, аніж ті, до кого нас агітують приєднатися", - уточнив Мороз.

Нагадаємо, 10 липня Рада прийняла закон "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів", яким установила, що місцеві вибори проводяться за мажоритарно-пропорційною системою без участі блоків політичних партій.

Відповідно до закону, висувати кандидатів у депутати можуть тільки політичні партії, місцеві організації відповідного рівня яких зареєстровані не пізніше ніж за 365 днів до дня виборів.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав закон; документ направлено президентові Вікторові Януковичу, після підпису якого закон набуває чинності. Низка політиків закликали Президента застосувати право вето до документа. Зокрема, такі заклики пролунали від Марини Ставнійчук і Віталія Кличка.

Читайте також:

FEMEN планує йти на місцеві вибори

Військовим і ув'язненим заборонили голосувати на виборах

Литвин підписав скандальний закон про місцеві вибори

Місцеві вибори паралізують судову систему України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: