Соціалісти вже побачили, як Тягнибок ділить Україну

Перший секретар політради СПУ Микола Рудьковський побачив у високих результатах ВО "Свободи" на місцевих виборах загрозу розколу України.

Перший секретар політради СПУ Микола Рудьковський висловив стурбованість високими результатами партії ВО "Свобода" у західних областях України, оскільки бачить в цьому загрозу роз'єднання України.

За його словами, у ряді країн ЄС праві партії мають серйозне представництво і в парламенті і в місцевих органах влади. Проте, європейські праві партії консолідують суспільство, виражають інтереси виборців, зокрема, у плані блокування нелегальної міграції.

"Тобто, праві в Європі діють в ключі принципів та інтересів жителів своєї країни. Вони домагаються скорочення мігрантів, що віднімають роботу у корінного населення, закривають доступ потенційним терористам, розповсюджувачам наркотиків. Так хочуть виборці і ці настрої відображають праві політичні сили", - наголосив політик.

За його словами, в Україну такі партії, як "Свобода" "борються проти свого народу, провокую конфлікти між жителями різних регіонів України".

На думку соціаліста, вже перші рішення Тернопільської обласної ради, з мовного питання, наприклад, показали, що ця політична сила діє радикальними, провокаційними методами.

"Люди хочуть стабільності, вирішення важливих соціальних і економічних проблем, а не поділу за мовним принципом, за віросповіданням", - сказав Рудьковський.

Нагадаємо, за даними екзит-полу, по більшості областей лідирує Партія регіонів - 36,2%; "Батьківщина" - 13,1%; "Фронт змін" - 6,8%; КПУ - 5,9%; ВО "Свобода" 5,1%; "Сильна Україна" 4,3%; "Єдиний центр" 1,6%; УДАР Віталія Кличка 1,3%; Нікого не підтримали 7,2%.

Крім того, дані екзит-полу Gfk, проведеного українським центром вивчення громадської думки "Соціоінформ" свідчать, що ВО "Свобода" з 36,4% голосів виборців лідирує серед політичних партій, що балотуються до Львівської міської ради.

Все про місцеві вибори читайте тут.

Читайте також:

Тягнибок бере більшість в міськрадах Галичини

У Тернополі впевнено перемогла "Свобода"

Екзит-пол: у Львові на виборах перемагають Садовий і "Свобода"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: