Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соціальний експеримент ТСН. Як розбишака з інтернату отримав роботу в крутому ресторані

Після літньої школи молодого бійця хлопець без проблем вступив до кулінарного коледжу.

Складний підліток Віталій Королюк отримав шанс навчатися на кухні крутого ресторану й отетерів від такої можливості. Чи стане духу у вихованця тернопільського інтернату пройти всі випробування? У спецпроекті ТСН "Школа виживання" успішні люди навчають складних дітей професії. Аби ті втрималися на плаву після закінчення школи.

Шанс навчатися 15-річний хуліган дістав місяць тому. Власник закладу Віталій Мариновський за результатами може навіть візьме його на роботу. Та місяць навчань - і учень уже самостійно видає кілька страв. Допомагає кухарям. Потоваришував із персоналом. Йому справді тут подобається.

Саме час для випробування. Йому дали тисячу гривень і сказали сходити в магазин та купити там устриці. А він ніколи не бачив тих устриць. Також його хотіли перевірити на чесність. Випробування він пройшов успішно – приніс устриці, решту та чек.

У Тернополі святкові вихідні. Біля озера гуляють тисячі людей. Ресторан повний. Для відвідувачів подарунок: усіх нагодують млинцями. Готуватиме Віталик просто в залі – чергова перевірка не тільки його кулінарних здібностей, а й стресостійкості. Іспит Віталик склав.

ВідеоІсторії ТСН.Школа виживання: як хлопця з інтернату взяли навчатися на кухню крутого ресторану

Він отримав шанс навчатися на кухні крутого ресторану й отетерів від такої можливості. Чи стане духу у вихованця тернопільського інтернату Віталика пройти всі випробування? У спецпроекті ТСН - "Школа виживання" успішні люди навчають складних дітей професії. Аби ті втрималися на плаву по закінченні школи. 

Історії ТСН.Школа виживання: як хлопця з інтернату взяли навчатися на кухню крутого ресторану

"Незважаючи на те, що ти мене підвів своїми приїздами (після ресторану він повернувся пізно ввечері, зустрічався з дядьком померлої матері) на те, що ти не зовсім зрозумів, куди ти потрапив, ми вирішили тобі подарувати такий кітель. Я б навіть хотів щоб ти його поміряв", - сказав ресторатор.

Віталик почув головну фразу цього проекту – "Іди працюй!"

"Захоче, буде з нами. Для нього це має бути таким знаком довіри".

Після літньої школи молодого бійця, в яку ТСН влаштувала Віталика, він без проблем вступив до кулінарного коледжу. Щодня після занять вчиться в ресторані. Робота в цьому успішному закладі вже не така і примарна перспектива.

"Зрозумів я собі таке, що треба відповідати за свої вчинки і далі вчитися. І добиватися своєї цілі. Все буде добре", - каже хлопець.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Людмили Бадалян.

Залиште свій коментар

Вибір редакції