Соціальний проект "Жінки-лідери" від Фонду "Відкрий Україну"

Ми шукаємо небайдужих молодих жінок, чия успішна робота скерована на покращення життя громади.

 Програма "ПРОСТІР ЗМІН" створена Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" для ідентифікації, підтримки, суспільного визнання активної молоді, що досягає успіху в різних сферах діяльності, пропонує та втілює в життя інноваційні та яскраві рішення. Цього року ми шукаємо небайдужих молодих жінок, чия успішна робота скерована на покращення життя громади.

Програма "Простір Змін" - це сприяння таким людям - вона надає можливості для навчання, а відтак - для розвитку їх проектів.

Портал "Простір Змін" - це можливість обміну досвідом, адже ідеї переможців відкриті, і їх успіх можна повторювати в різних регіонах країни.

Номінувати жінок до участі в програмі може якнайширше коло організацій з усіх регіонів України: підприємства, неурядові організації, об'єднання громадян, наукові та освітні інституції, медіа, органи влади та місцевого самоврядування. Звичайно, подаватися можна й самостійно. Наглядова рада програми "Простір Змін" відбере 30 переможниць віком до 35 років. Переможниці визначатимуться серед тих номінантів, які:

а) досягнули найпомітніших результатів під час впровадження проектів та інноваційних ідей;

б) реалізовують проекти, що приносять реальну користь місцевій громаді;

в) готові взяти безпосередню участь у розробці та втіленні інформаційної кампанії.

• Кінцева дата подання номінацій – 30 вересня 2010 року.

• Усі додаткові запитання можна адресувати менеджеру програми "Простір Змін" Євгену Матвієнку (em@openukraine.org, (044) 235-52-98).

Проект здійснюється за підтримки Офісу Держсекретаря з глобальних жіночих питань, ініціатива малих грантів.

Заповніть анкету тут!

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОГРАМИ:

1 Тренінгова програма

Фонд "Відкрий Україну" в рамках програми організовує серію спеціальних тренінгів для учасників проекту. Фонд не пропонує переможцям "готових" рішень, а втілить, у співпраці з партнерськими організаціями, відомими експертами та тренерами, спеціальну практичну тренінгову програму на основі аналізу потреб переможниць.

2 Інформаційна кампанія

Фонд "Відкрий Україну" забезпечуватиме фінансування видатків на професійні послуги, необхідні для практичного втілення розробленої переможцями інформаційної кампанії: створення радіо- або телевізійних роликів, забезпечення прес-конференцій, тощо.

3 Розробка проектів рішень та залучення широкої громадськості

Наглядова рада програми відбере самі актуальні та перспективні проекти, розробниці яких мають чітке бачення вирішення суспільної проблеми. На їх основі переможниці за участю фахових експертів створять пропозиції для центральних та місцевих органів влади, які б сприяли зміні державної політики на користь громади. Вся інформація про проекти буде розміщена на сайті програми http://prostirzmin.org. Також Фонд з допомогою партнерів сприятиме розміщенню інформації про проекти в ЗМІ.

Часові рамки проекту: жовтень 2010 - серпень 2011. Переможниці візьмуть участь у Форумі переможців, трьох етапах тренінгів у Києві та регіонах, за підтримки Фонду розроблять та втілять спільну інформаційну кампанію.

ІСТОРІЇ ПЕРЕМОЖЦІВ ПОПЕРЕДНІХ ПРОЕКТІВ ДИВІТЬСЯ ДАЛІ:

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Центр догляду неповносправних підлітків "Парасолька"

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": колектив харківських студентів-винахідників

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Світлиця пані Оксани

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": транспортна служба перевезення для неповносправних осіб у Львові

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Дитячий Рух 4Н (Форейч)

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Проект "Почуй мене" та пральня "Паросток"

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Тато-школи (школи молодих татусів)

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Проект дитячої телестудії

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Всеукраїнський марафон "Пробіг заради дітей"

Програма "ПРОСТІР ЗМІН": Торба-Природі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: