Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Соціологи оприлюднили невтішну статистику охочих виїхати за межі України. Інфографіка

Найбільше над цим питанням замислюються чоловіки та молодь.

Кількість українців, які готові переїхати за кордон на постійне проживання порівняно з минулим роком значно збільшилася.

Про це свідчать дані опитування компанії TNS Online Track.

Більше половини опитуваних (65%) респондентів вказали, що хотіли б виїхати з країни. З них - третина респондентів не мають можливості виїхати, ще 8% хотіли б виїхати тимчасово, поки не стабілізується ситуація в країні. А 20% хотіли б виїхати за кордон на постійне місце проживання.

В Західних регіонах значно більше тих, хто не замислювався над цим питанням - 12%, проте багато хто хотів би виїхати тимчасово, поки ситуація не стабілізується - 14%.

Чоловіки частіше готові до переїзду на постійне місце проживання за кордон - 24%.

Що стосується представників старшої вікової групи, то більша їх частина не має наміру покидати країну (34%) ніж це зробила б молодь (20%).

соціологічне опитування про намір покинути Україну
TNS Online Track

Варто зауважити, що опитування проводилось методом онлайн з 16.07.2016 – 21.07.2016 по всій території України (крім тимчасово окупованого Криму).

Загалом участь брали чоловіки і жінки у віці від 18 до 55 років.

Статистика охочих виїхати за межі України Інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, 22 серпня міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомляв, що після запровадження безвізового режиму з Євросоюзом, громадяни України зможуть подорожувати без віз до майже 100 країн світу. Клімкін сподівається, що безвізовий режим з Євросоюзом запрацює впродовж найближчих місяців і додав, що його відомство працює над цим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції