Соціологи оприлюднили невтішну статистику охочих виїхати за межі України. Інфографіка

Найбільше над цим питанням замислюються чоловіки та молодь.

Кількість українців, які готові переїхати за кордон на постійне проживання порівняно з минулим роком значно збільшилася.

Про це свідчать дані опитування компанії TNS Online Track.

Більше половини опитуваних (65%) респондентів вказали, що хотіли б виїхати з країни. З них - третина респондентів не мають можливості виїхати, ще 8% хотіли б виїхати тимчасово, поки не стабілізується ситуація в країні. А 20% хотіли б виїхати за кордон на постійне місце проживання.

В Західних регіонах значно більше тих, хто не замислювався над цим питанням - 12%, проте багато хто хотів би виїхати тимчасово, поки ситуація не стабілізується - 14%.

Чоловіки частіше готові до переїзду на постійне місце проживання за кордон - 24%.

Що стосується представників старшої вікової групи, то більша їх частина не має наміру покидати країну (34%) ніж це зробила б молодь (20%).

соціологічне опитування про намір покинути Україну
TNS Online Track

Варто зауважити, що опитування проводилось методом онлайн з 16.07.2016 – 21.07.2016 по всій території України (крім тимчасово окупованого Криму).

Загалом участь брали чоловіки і жінки у віці від 18 до 55 років.

Статистика охочих виїхати за межі України Інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, 22 серпня міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомляв, що після запровадження безвізового режиму з Євросоюзом, громадяни України зможуть подорожувати без віз до майже 100 країн світу. Клімкін сподівається, що безвізовий режим з Євросоюзом запрацює впродовж найближчих місяців і додав, що його відомство працює над цим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: