Соціологи: українці задоволені результатами місцевих виборів

Соціологи, які на останніх виборах працювали з Партією регіонів, побачили, що 39,7% українців дуже позитивно оцінюють вибори, які відбулися 31 жовтня. І лише 18,9% не дуже задоволені.

39,7% українців позитивно оцінюють місцеві вибори, що відбулися в Україні 31 жовтня.

Про це свідчать дані опитування проведеного компанією Research & Branding Group.

При цьому 41,4% оцінюють вибори рівнозначно позитивно і негативно, а в цілому негативно їх оцінили 18,9% опитаних респондентів.

Після виборів 44% опитаних не очікують жодних змін у соціально-економічній ситуації в своєму населеному пункті. Ще 38% очікують поліпшень, а 9,8% - погіршень.

Згідно з даними опитування 39,1% опитаних на місцевих виборах віддали свої голоси за Партію регіонів, 12,4% за "Батьківщину", 5,9% за "Фронт змін", 4,9% за "Свободу", 4,2% за КПУ і 4,1% за "Сильну Україну".

Проти всіх проголосували 10,4% опитаних.

Дослідження було проведено в період з 13-23 листопада 2010 року. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і Криму.

Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком.

Обсяг вибіркової сукупності склав 2080 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки становить 2,2%.

Відзначимо, Research & Branding Group на останніх виборах працювала з Партією регіонів. Саме на дослідження цієї кампанії посилався Кабмін, аргументуючи свої непопулярні дії.

Читайте також:

Як пройшли вибори на "малих батьківщинах" українських політиків

Вибори в Україні у десятки разів дорожчі, ніж у розвинених країнах

Тягнибок: Партію регіонів інструктує Путін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: