Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Абітурієнтам сповістять рекомендації про зарахування на бюджет

Інформацію про зарахування можна буде отримати у електронному кабінеті вступника.

У середу, 1 серпня, стане відомо, хто з вступників отримав рекомендацію на бюджет. Йдеться про вступників, що вступають після школи на бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування, повідомляє прес-служба Міносвіти.

Розподіл бюджетних місць відбуватиметься за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

"У тих вступників, які будуть рекомендовані на бюджет, в електронному кабінеті навпроти однієї з заяв з’явиться статус "Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)", - пояснили в Міносвіти.

Таким вступникам до 18:00 6 серпня треба подати оригінали документів, а після виконання цих вимог статус електронної заяви має змінитися на "Включено до наказу", потім видається наказ про зарахування.

"Якщо ж вступник не виконає вимоги, то його рекомендація анулюється, а статус електронної заяви змінюється на "Виключено зі списку рекомендованих (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)", - повідомили у прес-службі.

У тих, хто не отримає 1 серпня рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус "Допущено до конкурсу". Такі вступники автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.

7 серпня розпочнеться надання рекомендації до зарахування на контракт.

Нагадаємо, 25 липня завершилася реєстрація електронних кабінетів вступників. Через них можна було подати заяви для вступу на бакалавра та магістра на основі повної загальної середньої освіти.

ВідеоУ Тернополі студентка педагогічного вишу вступала на магістратуру у весільній сукні

На іспит дівчина прийшла із нареченим просто із РАЦСу. Молодят супроводжували також четверо свідків шлюбної церемонії. На порозі університету їх зустріла уся приймальна комісія. Утім, на екзамен пропустили саму лише наречену. Дівчина у фаті склала іспит на відмінно.

У Тернополі студентка педагогічного вишу вступала на магістратуру у весільній сукні

Вибір редакції