Сьогодні – День української армії (фото)

Сьогодні Збройні Сили України відзначають 17-ту річницю створення.

Військовослужбовців, працівників і ветеранів Збройних Сил привітав Верховний головнокомандувач української армії Віктор Ющенко.

Президент висловив переконання, що військовослужбовці й надалі з честю виконуватимуть святий обов’язок із захисту Батьківщини.

"Нині перед Україною стоїть важливе завдання – створити професійне військо, яке відповідало б сучасним євроатлантичним стандартам і було оснащене новітнім озброєнням", - зауважив глава держави і запевнив, що зробить "все необхідне для реформування вітчизняних Збройних Сил, забезпечення військовослужбовцям гідних умов життя".

ЛЧ. Итоги в группах A, B, C, D
УНІАН
Новий солдат
Тимошенко теж привітала українську армію. Вона сказала, що "служба в Збройних Силах вимагає найвищого професіоналізму, відповідальності та відданості, і Збройні Сили нашої держави з честю виконують покладені на них завдання”. Вона побажала військовослужбовцям ЗСУ і їх родинам "здоров'я, злагоди, мирного неба, благополуччя, добра та сімейного затишку".

У привітанні з нагоди свята Міністр оборони Юрій Єхануров зазначив, що Україна будує сучасну армію, яка була б здатна адекватно реагувати на зовнішні та внутрішні виклики.

"Це свято єднає всіх: молодих воїнів, досвідчених офіцерів та сивих ветеранів, бо кожен з вас на своєму місці, своїми вчинками і своїми діями сприяв і сприяє розвитку українського війська, зміцненню обороноздатності нашої держави", - наголосив міністр і запевнив, що "за будь-яких умов позитивні зрушення щодо запровадження гідних стандартів несення служби, життя та відпочинку будуть продовжені".

6 грудня 1991 року Верховна рада ухвалила закони "Про оборону України", "Про Збройнi Сили України", якими проголошено створення Збройних Сил України. Того ж дня було затверджено текст військової присяги.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: