ДСНС планує сьогодні завершити гасіння пожежі на звалищі під Львовом

До гасіння пожежі, окрім наземних бригад, було задіяно авіацію.

Сьогодні планують завершити гасіння масштабної пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львівській області.

Про це на нараді з президентом України щодо ситуації на території сміттєзвалища під Львовом заявив голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

"Якщо всі заходи будуть і надалі вживатися, то ми плануємо сьогодні завершити гасіння пожежі", - наголосив він.

За словами голови ДСНС України, до гасіння пожежі, окрім наземних бригад, було задіяно авіацію. Внаслідок їх дій вдалося зменшити площу горіння з 5 тисяч квадратних метрів до 900.

Петро Порошенко також повідомив, що органи центральної влади України роблять все можливе і все від них залежне для того, щоб забезпечити безпеку мешканців міста Лева.

"Я даю доручення продовжувати гасіння. Ніякі фінансові або інші перешкоди не мають вас зупиняти - будь-які проблеми з пальним, додатковим фінансуванням мною будуть вирішені, але пожежа має бути ліквідована", - заявив Порошенко.

Заступник Міністра екології та природних ресурсів Віктор Вакараш зазначив, що загрози мешканцям Львова немає.

"Хочу сказати про те, що загрози для мешканців Львова немає. Але є занепокоєння і постійно моніторимо ситуацію щодо інфільтрату, який переливається через велику кількість води під час гасіння пожежі і потрапляє у міську каналізацію міста", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що гасіння тління на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львівській області триватиме декілька місяців. Про це розповів речник Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області Віталій Туровцев.

За його словами, такі терміни зумовлені тим, що пожежа відбувається всередині гори, тому рятувальники бачать лише тління. 

сміттєзвалище

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: