Сьогодні поховають бійців, які загинули під Волновахою, а на Волині далі готують нестріляних вояків

Сьогодні поховають бійців, які загинули під Волновахою, а на Волині далі готують нестріляних вояків

Тіла загиблих привезли із Донбасу літаком

Хлопців поховають у шести областях Західної України. 

Тіла 17 загиблих бійців під Волновахою нарешті привезли додому. Волинян і рівнян, які загинули чотири дні тому на Донеччині, доправляли військово-транспортним літаком. Там труни пронесли живим коридором і на вантажівках доправили на полігон. У смертях генерали звинуватили командира 51-го окремої бригади. Володимир Яцків сам привіз тіла рідним і просто біля трапа літака йому стало зле. Нині він в реанімації - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Героїв повезли на полігон, де вони кілька тижнів тому проходили військову підготовку. На плацу учора плакали навіть військові. Рідні тих, хто вижив, вимагають, аби їхніх дітей та чоловіків повернули додому, бо вони вже відслужили 45 діб.

Тим часом, на Рівненському полігоні сьогодні вже є нові мобілізовані. Всі - жителі Волині. Мобілізовані розповідають, що на тренуваннях вони мало стріляли, бронежилетів не вистачає, куди відправлять їх служити, керівники не кажуть. Однак, солдати сподіваються, що до їхніх вимог генерали прислухаються. Адже вони готові виконувати всі бойові завдання.

Родинам загиблих уже пообіцяли виплатити грошові компенсації, а самих героїв нагородити посмертно. Після спільного молебню рідні забрали труни з тілами розстріляних солдатів. Похорони відбудуться сьогодні у шести областях Західної України.

Нагадаємо, що "чорні чоловічки" із Волині на відео обіцяють помститися за загиблих під Волновахою земляків

Кореспондент ТСН Олександр Курсик.

17 загиблих під Волновахою привезли додому

17 загиблих під Волновахою привезли додому

Повʼязані теми:

Наступна публікація