Сьогодні протестуватимуть ті, кого "дістали!"

Протестувальники сигналитимуть під Радою, Кабміном та Секретаріатом.

Мітинг проти Уряду України в Донецьку
УНІАН
Народний протест "Дістали!" проведе 4 лютого з 12:00 до 15:00 Всеукраїнську акцію протесту, метою якої буде попередження владі про відповідальність за бездіяльність в період кризи і погіршення ситуації в країні.

Про це говориться в заяві учасників акції протесту, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ. "Учасники Народного протесту "Дістали!" закликають всіх, кого дістала ситуація в країні, безвідповідальні дії влади, брехня політиків і повне ігнорування інтересів народу приїхати в період з 12:00 до 15:00 до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, Секретаріату президента і місцевих адміністрацій і просигналити", - говориться в заяві.

Учасники руху мають намір передати попередження про початок тотального контролю над діями політиків і ініціацію залучення їх до відповідальності за діяння/бездіяння, що шкодять Україні.  "Крім того, біля Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Секретаріату президента будуть виставлені Народні трибуни із звукопідсилюючою апаратурою. Всі бажаючі зможуть сказати владі всю правду про ситуацію в країні, яку чиновники чомусь не бачать", - відзначають організатори акції. Початок роботи народних трибун о 12:00.

22 грудня минулого року рівно о 12:00 більшість автомобілів, що їхали по центральних вулицях Києва, в унісон натискували на клаксони і тримали їх протягом декількох хвилин на підтримку акції "Дістали!". Організатор акції Юрій Романенко раніше відзначав, що в Києві більше мільйона автомобілів, якщо одночасно натискуватиме хоч би кожен десятий - цей рев буде чутний по всьому місту. "Якщо це зроблять в інших містах - почує вся країна. Якщо це станеться одночасно, як результат єднання волі сотень тисяч людей - це означає, що не все втрачено", - вважає він.


Читайте також:
 Масові протести розпочнуться восени 2009-го: прогнози політологів
5 лютого автомобілісти паралізують Україну
"Регіонали" піднімуть всю країну проти Ющенка і Тимошенко

ВідеоСьогодні протестували ті, кого "дістали!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: