Сьогодні стартує "Сі-Бриз"

Розпочинається українсько-американське тактичне навчання військово-морських сил із запрошенням представників інших країн “Сі-Бриз-2007”.

Сьогодні в Україні розпочинається двостороннє українсько-американське тактичне навчання військово-морських сил із запрошенням представників інших країн “Сі-Бриз-2007”.

Сі-бриз
Військові ігри у розгарі (Фото: fleet.sebastopol.ua)

Яке повідомляє Управління Міністерства оборони України, навчання триватиме до 22 липня і проходитиме на території Одеської та Миколаївської областей.

Темою “Сі-Бризу-2007” визначено планування та проведення миротворчої операції з підтримання миру, а мета маневрів полягає у відпрацюванні за міжнародними стандартами дій багатонаціональних штабів та сил під час здійснення ними миротворчої операції.

Двостороннє українсько-американське тактичне навчання військово-морських сил “Сі-Бриз-2007”, яке проводитиметься в дусі програми НАТО “Партнерство заради миру”, - наймасштабніше навчання, яке проходитиме на території України у 2007 році. У навчанні братимуть участь кораблі та підрозділи морської піхоти, штабні офіцери та спостерігачі з 13 країн світу.

“Сі-Бриз-2007” проходитимуть у чотири етапи. В ході першого етапу (7-9 липня) передбачається прибуття сил країн-учасниць навчання, формування тактичних груп, початок роботи багатонаціонального штабу навчання, розбиття табору та підготовка навчальних місць підрозділів морської піхоти.

Під час другого етапу (9-14 липня) проходитиме базова підготовка кораблів, зокрема, брифінги з головних напрямків взаємодії у морі, показові тренування, а також здійснюватиметься безпосереднє планування багатонаціональним штабом миротворчої операції, базові заняття з водолазної підготовки, тренування підрозділів морської піхоти та амфібійних сил. Завершиться другий етап передпоходовою конференцією для всіх учасників миротворчої операції.

КПУ проти Сі-Бризу
До навчань готові (Фото з архіву)

Третій етап маневрів (15-19 липня) – практичний етап навчання. Протягом п’яти діб у морі та на узбережжі проводитимуться спільні тренування та навчання миротворчих сил, включаючи дії корабельних, амфібійних, пошуково-рятувальних сил, медичного підрозділу та авіації.
На четвертому етапі (20-22 липня) відбуватиметься згортання сил та підбиття підсумків навчання.
Керівником навчання “Сі-Бриз-2007” призначено першого заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Віктора Максимова.

До навчання “Сі-Бриз-2007”від Збройних Сил України планується залучити до 10 кораблів і суден, до трьох літаків, до 8 вертольотів, команду водолазів, рятувальну парашутно-десантну команду, посилену роту морської піхоти, бронетехніку тощо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: