Танки та гармати "звільняли" Київ (відео)

Під столицею відбулася реконструкція бою 1943-го року за звільнення Києва від фашистських окупантів.

9 листопада, у Києві на мототрековому полігоні “Пирогів” відбулося театралізоване дійство в рамках VI Міжнародного військово-історичного фестивалю “Даєш Київ! Рік 1943”, присвяченого 65-й річниці визволення Києва від фашистських окупантів.

Як повідомили в Управлінні прес-служби Міністерства оборони, організаторами фестивалю виступили Молодіжна громадська організація “Київський клуб “Червона зірка” та Міжнародна громадська організація “Слава”.

02_georgia
УНІАН
Даєш Київ!
Учасниками фестивалю є близько 500 членів військово-історичних клубів України, Росії, Білорусі, Естонії, Латвії та Чехії. У заході була широко задіяна бойова й допоміжна техніка часів ІІ Світової війни – танки, бронеавтомобілі, вантажні та штабні автомобілі, мотоцикли, протитанкові гармати та гаубиці, активно використовувалася професійна піротехніка.

О 13.00 розпочалася урочиста церемонія відкриття святкового заходу, в рамках якої відбулися виступи організаторів, почесних гостей, ветеранів, представників влади, а також концерт воєнно-патріотичної пісні за участю ансамблю “Смуглянка” – учасників зйомок кінофільму “В бій ідуть тільки старики”.

О 14.00 розпочалося батально-історичне дійство, в ході якого на плац-театрі було відтворено епізод битви за Дніпро 1943 року і визволення столиці України міста Києва.

Гості свята моглипригоститися стравами польової кухні.

ВідеоЯк звільняли Київ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: