Сьогодні у "Праві на владу" обговорять "Голландський ляпас" на пройдешньому референдумі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ток-шоу "Право на владу" виходить в ефірі телеканалу 1+1 щочетверга о 22:00.

Сьогоднішній ефір суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" буде присвячений темі референдуму щодо угоди про асоціацію "Україна-ЄС", який вчора пройшов у Нідерландах.

Про те, що означитимуть результати референдуму для українців, і яка подальша доля асоціації - говоритимуть запрошені політики, експерти та журналісти.

Зокрема, гості програми спробують розібратися у причинах позиції, продемонстрованої голландцями, і спрогнозувати, як їх небажання бачити Україну в "європейській сім'ї" відобразиться на нашій країні.

Нагадаємо, що за попередніми результатами референдуму у Нідерландах 61% учасників голосування висловилися проти Угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

До студії запрошено Посла з особливих доручень МЗС України Дмитра Кулебу, народних депутатів Олексія Гончаренка ("БПП"), Сергія Соболєва ("Батьківщина"), Антона Геращенка ("Народний фронт"). На включенні скайпом- експерт Інституту Євроатлантичного співробітництва Андреас Умланд.

Також під час ефіру на прямому зв'язку зі студією з Нідерландів працюватиме спеціальний кореспондент ТСН Наталка Фібріг, яка детальніше розповість про те, які настрої панують серед голландських політиків та громадськості.

Ток-шоу "Право на владу" виходить в ефірі телеканалу 1+1 щочетверга о 22:00. Свої запитання телеглядачі можуть ставити на сайті проекту pravonavladu.tsn.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції