Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сьогодні у ток-шоу "Право на владу" - чи вдасться повернути Донбас мирним шляхом?

Гості студії разом з експертами, активістами та вихідцями з Донецької та Луганської областей обговорять важливі питання сьогодення.

Сьогодні, 17 березня, у суспільно-політичному ток-шоу "Право на владу" обговорюватимуть майбутнє Донбасу і чи можливо повернути його мирним шляхом. Тема програми "Донбас: дорожня карта".

До студії завітає Олег Ляшко лідер "Радикальної партії Олега Ляшка", народний депутат від партії "Самопоміч" Оксана Сироїд, депутат Верховної ради від партії "Народний фронт" Дмитро Тимчук, голова Луганської обласної  військово-цивільної адміністрації Григорій Тука та представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську Роман Безсмертний.

Гості студії разом з експертами, активістами та вихідцями з Донецької та Луганської областей обговорять важливі питання сьогодення – чи вдасться нам мирним шляхом повернути Донбас? Виведення російського контингенту з Сирії, загострення на Донбасі – хто в цьому зацікавлений? Чи існує у офіційного Києва план щодо Донбасу?

Про це та інше дізнавайтеся сьогодні о 22:00 у "Право на владу" на телеканалі 1+1.

Свої запитання глядачі також можуть ставити на сайті проекту http://pravonavladu.tsn.ua/

Залиште свій коментар

Вибір редакції