В Україні стартувала вступна кампанія до вузів

Цього року умови вступу до вищих навчальних закладів стали жорсткішими. Тепер замість прописаних Міністерством освіти 124 бали, для вступу в деякі вузи абітурієнт повинен мати 150.

Сьогодні, 15 липня, розпочинається прийом документів до вищих навчальних закладів України. Приймальні комісії працюватимуть два тижні.

23 липня у вузах стартують вступні випробування, які триватимуть до кінця місяця. Остаточні списки тих, хто став студентом, повинні оголосити до 10 серпня.

Цього року практично всі столичні університети перестрахувалися від напливу пільговиків і підняли мінімальну планку суми балів у випускному сертифікаті. Тепер замість прописаних Міністерством освіти 124 бали, для вступу в деякі вузи абітурієнт повинен мати 150, а то й 180 балів.

У деяких навчальних закладах минулого літа був великий наплив пільговиків - їх співвідношення до звичайних абітурієнтів становило до 90%, що насамперед б'є по вузах і факультетах точних наук.

Цьогорічні правила вступу мають на меті відсіяти слабких студентів, та тих, які прикриваються фальшивими довідками про здоров'я або іншими пільговими категоріями.

Києво-Могилянська академія піднімає планку суми випускного сертифіката з 124 до 180 балів за напрямом "Право", для фізиків і комп'ютерників - до 160 балів. У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 170 балів встановлено для абітурієнтів, які претендують на навчання юридичних та журналістських спеціальностей.

Нагадаємо, цього року випускник має право подати заяву на вступ та відповідні документи не більше, ніж до п'яти ВНЗ України, та не більше, ніж на три спеціальності у кожному з них.

Читайте також:

В Україні оголошено додаткову сесію зовнішнього тестування

Абітурієнти масово проігнорували зовнішнє тестування

Табачник: студенти мусять платити за навчання не менше 10 тисяч

Цього року випускник має право подавати документи до п’яти вузів

ВідеоВ Україні стартувала вступна кампанія до вузів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: