В Україні пройшла акція проти політиків "Дістали!"

В понеділок відбулася Всеукраїнська акція протесту "Дістали!". Метою протесту було привернути увагу влади до проблем середнього класу.

Народ проти
shan-yan.livejournal.com
Креатив від учасника акції "Дістали!"
Акція була організована спонтанно, як реакція на "Маніфест середнього класу".

Рівно о 12:00 більшість автомобілів, які рухалися вулицями Грушевського, Хрещатик та іншими, протягом декількох хвилин гуділи у клаксони своїх авто.

За словами організатора Юрія Романенка, в Києві понад мільйон автомобілів, і якщо одночасно засигналить хоч би кожен десятий - це буде чутно всьому місту.

Якщо це зроблять в інших містах - почує вся країна. Якщо це станеться одночасно, як результат єднання волі сотень тисяч людей - це означає, що не все втрачено.

"Так народиться перша нота прекрасної громадянської симфонії. Для всієї цієї братії, що перетворила Україну на європейське сміховисько, вона носитиме похоронний характер.

Хай почують крик зґвалтованої країни і здригнуться, тому що це і буде той самий дзвін, який дзвонить для них. Для нас це буде перший крок до нового життя", - переконаний Романенко.

За його словами, акція носить децентрализованный характер.

"Ми всього лише запустили процес самоорганізації громадян. До нього приєдналися десятки громадських організацій, тому не можна точно сказати, скільки людей візьмуть участь в акції. За нашими оцінками, декілька десятків тисяч по країні", - пояснив Романенко.

ВідеоВ Україні пройшла акція проти політиків "Дістали!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: