Сьогодні в "Люстраторі 7.62" -  хто очолює корупцію в університеті Богомольця?

Громадськість домоглась від Міністерства охорони здоров'я призначення перевірки за фактами розкрадання державних коштів. 

Журналісти програми "Люстратор" вже протягом двох років займаються детальним викриттям корупційних схем, що укорінились у стінах медичного університету ім. Олександра  Богомольця, і ця робота, здавалось би, принесла перші плоди.

Громадськість домоглась від Міністерства охорони здоров'я призначення перевірки за фактами розкрадання державних коштів. Очільникам навчального закладу інкримінують проведення незаконних конкурсних торгів, незаконну передачу в оренду приміщень університету, закупівлю обладнання в обхід тендерних комісій, неіснуючі ремонти, на які за документами витрачено мільйони гривень, та ще багато іншого.

Цих звинувачень було б вдосталь не лише для кадрових рішень щодо керівників університету, але і для порушення кримінальних справ. Але, дивним чином, попередні висновки перевірки потрапили до рук "звинувачуваних" раніше за офіційне оприлюднення, що дозволило керівнику університету "вийти сухою із води".

Хто з очільників Міністерства охорони здоров'я посприяв передачі документів? Та хто з міністрів стоїть за кадровими призначеннями університету? Про все це дивіться продовження розслідування у програмі "Люстатор 7.62" на телеканалі "2+2", 23 березня, о 19:20. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: