Сьогодні в Україну повертається місія МВФ

Після трьох місяців переговорів місія Міжнародного валютного фонду таки вирішила продовжити співпрацю з Києвом.

Місія Міжнародного валютного фонду прибуває до України сьогодні, 8 квітня, після обіду.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр з питань євроінтеграції Григорій Немиря.

За його даними, делегацію очолить Джейла Пазарбазіоглу.

Згідно з повідомленням управління із зв'язків зі ЗМІ Секретаріату Кабінету міністрів, прем'єр Юлія Тимошенко, незважаючи на захворювання, сьогодні зустрінеться з представниками місії Міжнародного валютного фонду.

Перший віце-прем'єр Олександр Турчинов, який сьогодні замість Тимошенко проводить засідання уряду, заявив, що розраховує на результативну співпрацю з МВФ.

"Ми відновлюємо активну і, я сподіваюся, результативну співпрацю. Антикризові заходи, які проводив уряд, його наполегливість у питаннях подолання кризи відзначена міжнародними фінансовими організаціями, і я сподіваюсь, що ми відчуємо в цьому питанні і міжнародну підтримку", - сказав Турчинов.

Перший віце-прем’єр наголосив, що продовження співпраці з МВФ є дуже важливим для Національного банку у питанні стабілізації національної валюти.

"І взагалі це позитивно вплине на міжнародний авторитет нашої держави", - додав він.

Раніше повідомлялося, що місія МВФ відновить свою роботу в Україні 9 квітня.

Нагадаємо, місія МВФ покинула Україну на початку лютого після провалу переговорів з українським урядом. Тоді для МВФ ключовим питанням став дефіцит бюджету і джерела його покриття. Також на невизначений термін було відкладено надання Україні другого траншу 16-мільярдного кредиту.

На початку березня українська влада направила до Фонду офіційного листа про наміри, який повинен був стати запорукою повернення місії МВФ в Україну, а також дати надію на одержання другого траншу кредиту. Проте у Фонді частково відхилили лист, висловивши до нього низку зауважень.

31 березня Верховна рада провалила три з п'яти антикризових законів, прийняття яких також вимагалося Міжнародним валютним фондом. З усього антикризового пакету депутатам вдалося лише підвищити акцизні збори на тютюнові та алкогольні вироби.

Читайте також:

В України є шанс врятувати економіку

МВФ радить Східній Європі замінити долар на євро

Сорос пророкує Україні дефолт

МВФ дав Києву останній шанс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: