В Україну прибуде принц Бельгії

В Україну приїде принц Бельгії, щоб очолити економічну місію з налагодження економічного співробітництва між обома країнами.

У неділю в Україну прибуде наслідний принц Бельгії Філіп і буде до 24 листопада.

Принц очолить бельгійську економічну місію, представники якої мають намір налагодити економічне співробітництво між обома країнами. Як повідомили представники бельгійської сторони, особливу увагу Бельгія приділить збільшенню експорту в Україну своїх товарів, а також співпраці у сфері сільського господарства.

Передбачається, що в ході місії принц Філіп, якого супроводжуватиме міністр закордонних справ Бельгії Стівен Ванакере, зустрінеться з президентом України Віктором Януковичем, прем'єр-міністром Миколою Азаровим і відкриє українсько-бельгійський бізнес-форум.

Цей захід має стати одним із заходів розширення двостороннього співробітництва. Раніше генеральний директор бельгійського Агентства зовнішньої торгівлі Марк Богартс повідомив, що до складу місії увійдуть 150 бельгійських бізнесменів від 105 компаній з різних секторів економіки. Вони будуть шукати в Києві партнерів для співпраці у різних галузях - від банківської справи до фінансування проектів в рамках Євро-2012.

Бельгія експортує в Україну переважно продукцію машинобудування та хімічної промисловості, України в Бельгії - метали та продукцію харчової промисловості. За даними Міністерства економіки України, у минулому році товарообіг між Україною та Бельгією склав майже 750 мільйонів доларів.

Читайте також:

Росія просить Азарова заплатити за візит Кирила в Україну

Янукович відвідає саміт Україна-ЄС

Американські ЗМІ: Путін перетворює Україну на російську колонію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: